“Üst üste üçüncü bir yarış için puan serimizi sürdürme kararlılığıyla”

0

Frederic Vasseur, Alfa Romeo Racing ORLEN Takım Müdürü ve CEO Sauber Motorsport: “Üst üste üçüncü bir yarış için puan serimizi sürdürme kararlılığıyla Fransa’ya seyahat ediyoruz.

Alfa Romeo Racing ORLEN, Monako ve Bakü’deki son iki yarışta arka arkaya ilk onda bitirdikten sonra başka bir iyi sonuç için yarışta olma güveniyle Circuit Paul Ricard’daki Fransa Grand Prix’sine gidiyor.

Formula 1 sezonun ilk üçlü başlığına girerken, Fransa’daki yarışın ardından Avusturya’daki iki etkinlikle birlikte, takım ilerlemesini sürdürmek için son zamanlardaki iyi sonuçları üzerine inşa etmeyi hedefliyor.

Ne de olsa Fransa, takımın 2019’da üst üste üç puanlık finişlerden oluşan benzer bir dizeyi başlattığı yer ve bir pist olarak Kimi Räikkönen ve Antonio Giovinazzi’nin C41’lerine çok uygun olmalı. Bakü’nün kaosundan sonra, Le Castellet pistinin geniş alanları, takımın arabalarının performansını sonuna kadar serbest bırakmasına izin verecek daha düzenli bir yarış hafta sonu için ortam sağlamalıdır.

Yarışların şimdi yoğun ve hızlı gelmesiyle, sezon çok önemli bir kavşakta: herkes hem pist kenarına hem de fabrikada% 100 koyuyor ve bu sıkı çalışmanın ödüllerini alma zamanı geldi.

Sonunda tüm iyi çalışmalarımızdan gelen sonuçları görmeye başladıklarını açıklayan Vesseur, ekipten gelecek çok daha fazla potansiyel olduğunu biliyoruz, ancak bu hedeflere ulaşmak için sorunsuz bir hafta sonu geçirmenin çok önemli olduğunu da biliyoruz.

Bakü’deki aksayan sıralama ve olaylı yarış, aracımızın gerçek hızını biraz maskeledi: umarım Fransa gerçekten yapabileceğimiz her şeyi gösterdiğimiz yerdir.”

Kimi Raikkönen (#7): 

“Geçen sefer bir puan almak açıkçası olumluydu, ancak yine de kendimizden ve arabadan istediğimiz daha fazlası var. Fransa’ya vardığımızda çok farklı olmayacak: orta saha çok yakın olacak ve cumadan pazara kadar her şeyi doğru yapmak söz konusu olacak.

Boşluklar çok küçük ve ilk onda bitirmek ile hemen dışında bitirmek arasındaki fark da öyle.”

Antonio Giovinazzi (#99): 

“Fransa’da yolda olmak için sabırsızlanıyorum. Bazı büyük iyileştirmeler yaptığımızı biliyoruz ve tek ihtiyacımız olan, yapabileceğimizi gösterebilmek için düzenli bir hafta sonu.

Paul Ricard’daki pist bunlardan sadece birine sahip olmamıza izin vermeli. Bu, üst üste üç yarış yapan ilk yarış, bu da yoğun bir yarış ayı geçeceğimiz anlamına geliyor.

Sadece en hızlı değil, orta sahadaki en keskin yarış olacak. Eve iyi bir sonuç getirebileceğimizden eminim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/2a97b264e9a371da1a3bd5143c49022b.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130