Heyecanla beklenen bu filmin yayınlanmasını kutlamak için bir dizi özel içerik açıkladı.

0

Aston Martin Cognizant Formula 1™ Yeni James Bond filmi No Time To Die’ın bu ay gösterimegirmesi beklentisiyle, heyecanla beklenen bu filmin yayınlanmasını kutlamak için bir dizi özel içerik açıkladı.

25. Bond filmi, 30 Eylül’de (8 Ekim ABD’de) İngiltere’deki gösterimi öncesinde 28 Eylül’de Londra’daki Royal Albert Hall’da dünya prömiyerini gerçekleştirildi.

Filmin çıkışı münasebetiyle Aston Martin Cognizant Formula 1™ Takımı, Bond ve Aston Martin arasındaki kalıcı ortaklığı İtalya Grand Prix hafta sonu boyunca (9-12 Eylül) kutlayacak.

Spor 007 markalaşma için F1 araba

Takım, sadece bir yarış için Aston Martin logolarını AMR21’in kokpit yanlarındaki ikonik 007 logo rozetiyle değiştirecek.

Bu arada, Monza padokunda, takımın karavanı ve pit garajı, olayı kutlamak için Bond ikonografisinde süslenecek.

Rakipsiz erişim: No Time To Die yönetmeni Cary Fukunaga ile özel VOICES röportajı

AMR21 DB5 ile buluşuyor

Yeni film için hype yoğunlaşırken, Aston Martin Cognizant Formula 1™ Team’in dijital kanallarında No Time To Die yönetmeni Cary Fukunaga ile özel bir VOICES röportajı da yer alacak.

Aston Martin Bond’un DNA’sının bir parçası. Açıklamaya gerek olmayan bir ortaklık, bu yüzden bu iki dünyayı bir araya getirmek çok eğlenceliydi.

DANIEL KLEINMAN

Aston Martin ve film yapımcısı Daniel Kleinman ve besteci David Arnold arasında benzersiz işbirliği

Aston Martin Cognizant Formula 1™ Team, Bond’dan ilham alan bir noktada EON Productions, ünlü yönetmen Daniel Kleinman ve ödüllü besteci David Arnold ile ortaklık yaptı.

Beş Bond skorunun ustası Arnold ve 1995’ten beri Bond’un ayırt edici başlık sekansları üzerinde çalışan Kleinman, efsanevi otomotiv markasını gizli ajanın dünyasıyla iç içe kurma fırsatından zevk aldı.

AMR21 DB5 ile buluşuyor

Kleinman, “Aston Martin Bond’un DNA’sının bir parçası”, diye açıkladı. “Açıklamaya gerek olmayan bir ortaklık, bu yüzden bu iki dünyayı bir araya getirmek çok eğlenceliydi.

Bond’un imzası başlık dizileri ve Aston Martin Formula 1. Umarım filmin vizyona girmesi öncesinde büyük bir heyecan yaratır.”

Aston Martin Cognizant Formula 1™ Team web sitesinde, 007 taraftar testi de dahil olmak üzere hafta sonu için No Time To Die gündemli olacak.

Başka bir yerde, Sebastian Vettel ve Lance Stroll, takımın popüler sürücü mücadelesi sosyal videolarından birinde yer alacaklar, bu sefer LEGO’nun ayırt edici Aston Martin DB5’ini inşa etmek için birbirlerine karşı yarışacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir