Alfa Romeo Racing ORLEN, takım ve spor için bir dönemin sonunu kutlamak için 2021 sezonunun son yarışı olan Abu Dhabi Grand Prix’sine gidiyor.

2022’deki büyük düzenleme devrimi öncesinde Alfa Romeo Racing ORLEN, sezonun son yarışında yarışan iki sürücüsü Antonio Giovinazzi ve Kimi Räikkönen’i onurlandıracak ve kutlayacak ve Finn’in etkileyici bir 20 yıllık kariyerini sonuca ulaştıracak.

Her hikayenin bir sonu vardır ve 2021 sezonunun son bölümü Yas Marina pistinin ışıkları altında gerçekleşecektir.

Ekip, üç yıl boyunca takımın renklerini uçuran ve tarihimizin bazı önemli sayfalarını yazan bir sürücü eşleştirmesi olan Räikkönen ve Giovinazzi serisine veda ediyor.

Ayrılığı takım şöyle yorumladı; veda ediyoruz ve üç yıl boyunca birlikte, üç yıllık sıkı çalışma, mutlu anlar, zor zorluklar ve öğrenme için teşekkür ediyoruz. Üç yıl birlikte büyüdük, bir takım olarak.

Abu Dhabi Grand Prix hafta sonu, kimi gibi sporun bir efsanesinin kariyerini ve Antonio’nun kadromuzun büyümesine katkısını kutlayarak bu zamanlara bakmak için bir hafta sonu olacak.

Kadeh kaldırmak için birçok an, tadını çıkarmak için anlar, kucaklanacak eski arkadaşlar olacak; Sürücülerimizi Abu Dhabi gecesine uğurlamak için yeni anılar yaratırken pistte ve pist dışında duygular olacak.

Yakında tüm odağımızı gelecek yıla, yeni araçlara, yeni lastiklere, yeni bir şeye kaydıracağız: ancak bu hafta sonu, son bir kez, ekibimizle çıkacağız ve hak ettiğimiz sonuç için savaşacağız.

Pazar günü, ışıklar sönerken ve dünya şampiyonasına karar verildikçe, en iyi zamanlardan biri haline getirmek umuduyla bir kez daha birlikte yarışacağız.

Suudi Arabistan’daki puanların tatlı tadından keyif aldık ve yüksekte bitirmek hepimiz için dünya anlamına gelir.

Perde bu sezon düşmek üzere ve onunla birlikte bildiklerimiz çok şey yok olacak. Bu hikayenin son bölümü yazıldıkça, kalem kağıtta mürekkep izi bırakırken, bu kelimeleri şimdiye kadarki en iyi kelimeler haline getirmek için elimizden geleni yapacağız denildi.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir