Umarım yarın güçlü bir gün görebiliriz.

0

Dün Bakü’de sert esen rüzgar bugün azalmış şekilde bir yarış karşıladı takımları. Azerbaycan pisti bugün yine klasik olarak bol atraksiyonlu yarış sinyalini verdi.

Dün Bakü’de sert esen rüzgar bugün azalmış şekilde bir yarış karşıladı takımları. Azerbaycan pisti bugün yine klasik olarak bol atraksiyonlu yarış sinyalini verdi.

Birçoğu duvarla tanışmak zorunda kaldı, bu da uzun kesintiye neden olan iki oturumla sonuçlandı. Sanal Güvenlik Arabaları, sarı bayraklar, hatta kırmızı bayrak. Karma karışık bir antrenman seansı Alfa Romeo Racing ORLEN takımı her iki seansta da iyi bir iş çıkardı, beladan uzak durmayı başardılar ve her iki otomobilin programlarını da başarılı bir seansa ulaştırmayı başardı.

Tabii ki, hafta sonu için henüz erken ve yarınki elemelere ve Pazar günkünkü yarışa hazır olmak için yapılması gereken çok iş var.

Bakü Şehir Pisti’ birkaç sürpriz atacağa benziyor ve rüzgar koşullarının yarın daha zorlu hale gelmesi bekleniyor.

Yarışın asıl belirleyicisi: 2.2 km’lik uzun düzlüğün elemelerde belirleyici bir rol oynayacağından emin olmanın avantajı

Takımın bu zorluklarda başa çıkıp eve dönerken başka bir iyi sonuç ile gitme yeteneğine sahip olacak mı? Kesinlikle, iki yıl içinde bu pistin etrafındaki ilk gün, yarış hafta sonumuz için gerçekten olumlu bir başlangıç olduğunu kanıtladı.

Kimi Räikkönen (7 numaralı araç):

Alfa Romeo Racing ORLEN C41 (Şasi 04/Ferrari)

FP1: 11. / 1:44.943 (18 tur)

FP2: 12. / 1:43.220 (23 tur)

“Hafta sonuna başlamak için iyi bir yoldu, araç sabah seansından itibaren iyi hissettim ama tabii ki hala geliştirilebilecek çok şey var. Sonunda, sarı ve kırmızı bayraklarla ilgili birkaç kesinti oldu, bu da günü biraz böldü,

ancak herkes için aynı şey ve bununla başa çıkmak zorundayız. Bu gece araçta neler geliştirebileceğimizi göreceğiz: umarım yarın güçlü bir gün görebiliriz.”

“Araç başlangıçtan itibaren iyi hissettirdi: FP1 çok kötü değildi ve ikinci seansta bir adım öne geçdik. Hem sıralama turlarında hem de yarış simülasyonlarında gördüklerimizle mutluyum. Daha cuma ama sıralamada yedinci olmaktan memnunum, umarım yarın bu forma devam edebiliriz.

Antonio Giovinazzi (araba numarası 99):

Alfa Romeo Racing ORLEN C41 (Şasi 03/Ferrari)

FP1: 12. / 1:45.092 (20 tur)

FP2: 7. / 1:42.941 (25 tur)

Elbette hala geliştirilecek birkaç küçük şey var, ancak şimdiye kadar mutlu olabiliriz. Yarın her zaman olduğu gibi her şeyi bir araya getirmemiz ve kritik olacağı için çekiciden en iyi şekilde emin olmamız gerekecek. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız ve inşallah iyi bir sonuç alacağız.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir