”Takımımıza, aracımıza ve şansımıza olan güven dolu yaklaşıyoruz”

0

Takım iki hafta önce Monaco’da kendilerinin tabiriyle şeytanın bacağını kırıp hep kıl payı kaçırdıkların puan mücadelesi ve puan hasretine kavuşması sonrası güven kazanmış olarak Azerbaycan Gp’sine yol alıyor.

Takım iki hafta önce Monaco’da kendilerinin tabiriyle şeytanın bacağını kırıp hep kıl payı kaçırdıkların puan mücadelesi ve puan hasretine kavuşması sonrası güven kazanmış olarak Azerbaycan Gp’sine yol alıyor.

Gp öncesi takım Alfa Romeo Racing F1 takımı sürücüleri ve Vesseur düşüncelerini aktardılar.

Monako’da ördeğimizi kırmak ve bir puan almak, çoğunlukla psikolojik açıdan önemliydi, çünkü sonunda kötü şansın ilerlememizi engellemediği bir hafta sonu geçirdik.

Yolun yukarısını daha da yukarı bitirebileceğimizi bildiğimiz için hala biraz hayal kırıklığı hissediyoruz, ancak bu hala ne kadar potansiyele sahip olduğumuzu gösteriyor.

“Bir sonraki yarışa takımımıza, aracımıza ve şansımıza olan güven dolu yaklaşıyoruz.”

Frederic Vasseur

Bakü’ye otomobillerimizi Q2 ve ötesine yerleştirmeye devam etmeye, iyi bir yarış daha yapmaya ve umarım eve güçlü bir sonuç daha getirmeye hazırız.”

Kimi Räikkönen

Bakü’deki yarışlar çok kaotik olabilir ve işimizi düzgün yaparsak iyi bir sonuç almak için her zaman iyi bir şanstır.

Kimi Räikkönen

Takımın her yarışta hedeflerine tam olarak ulaşamasa da hedeflere istedikleri hızda kavuşamasa da sürücü ”güçlenmesi güzel ve umarım bu hafta sonu bizim için iyi bir hafta sonu olabilir” dedi.

Ne yapmamız gerektiğini biliyoruz – cumadan pazara kadar her seanstan en iyi şekilde yararlanacak, orta sahadaki herkesle savaşabileceğimizi göstereceğiz.”

Antonio Giovinazzi

Bakü yarışmak sürücülerin en sevdiği pistlerden biri, bunu sürücü de ”onu seviyorum” diyerek tescilledi. Antonio için GP2’deki tecrübesi bulunmakta sürücün burada çok güzel anılarım var diyerek devam ettiği açıklamalarına 2019’da F1’de buraya ilk geldiğimde güçlü bir Cumartesi geçirdim.

O gün ilk Q3’ümü aldım ve bu hafta sonu tekrar bir performans istiyorum. Monako’da bir puan almak iyi bir sonuç olduğunu , hatta ne kadar güçlü göründüğünüzü düşündüğümüzde daha da fazlasını yapabileceklerine inandığını ve Monaco’daki formlarını burada da taşıyabileceğimizden ve kaydettiğimiz ilerlemenin sonuçlarını almaya devam edebileceğimizden eminiz.” diyerek açıklamasını bitirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir