Kimi Raikkönen ve Antonio Giovinazzi iki antrenman seansında rekabetçi

0

Alfa Romeo Racing ORLEN, Sochi’deki pistteki ilk gününü tamamladı ve Kimi Räikkönen ve Antonio Giovinazzi iki antrenman seansında rekabetçi zamanlar belirlediler.

Tatilden sonra Formula 1’i karşılayan üçlü kafa vuruşundan kurtulmak için bir hafta sonundan sonra Alfa Romeo Racing ORLEN, 15 inci yarış için Sochi’de.

Monza ve Zandvoort kadar farklı bir yolda tempo göstererek, Olimpiyat Parkı’nda da bir meydan okuma yapmayı bekleyebileceğimizi bilerek Kafkas Rivierası’na başlıyoruz.

Bütün bir hafta sonunu bir arada tutturmaya ve nihayet eve iyi bir sonuç getirmeye kararlı bir şekilde Soçi’ye doğru yola çıktık diyen takım, taraftarlarımıza ve çalışan yüzlerce insana bir gülümseme veriyoruz.

Bu bize, imkansızlıklara karşı savaşan yüzlerce sporcunun hayallerini taçlandırma çabalarını hatırlatıyor; başarı ve azim masalları. Soçi’de yarışırken bu auranın üzerimize sürteceğini umuyoruz beklentileri ile Soçi‘ye gelen Alfa Romeo Formula1 Team ilk serbest antrenmanlarda ise;

Raikkönen, saha kenarındaki iki etkinliğin ardından piste geri dönerken, Giovinazzi’nin öğleden sonraki seansı FP2’nin yarısında duvarla temas ederek kısa kesildi. Takım şimdi yarınki eleme seansına hazırlanacak ve Soçi üzerinde yağmur bekleniyor

Kimi Räikkönen (araba numarası 7):

FP1: 15lik / 1:36.952 (20 tur)

FP2: 12. / 1:35.052 (23 tur)

“Arabaya geri dönmek için iyi bir gündü. Diğer zamanlardan çok farklı hissettirmedi ve yaptığımız iş de çok kötü değildi.

İşler sorunsuz işlendi, koşullar iyiydi, bu yüzden işimizi yapabildik. İlk izlenimler tamam ama gerçekten önemli olduğunda yarın ve pazar.

Araçla ilgili his tamam, ancak diğerlerine karşı nerede yığıldığımızı görmek için sıralamalarda neler olacağını görmemiz gerekecek.”

Antonio Giovinazzi (araba numarası 99):

FP1: 13. / 1:36.795 (23 tur)

FP2: 14. / 1:35.178 (14 tur)

“Seanslar olaya kadar oldukça iyi gidiyordu. FP1 çok kötü değildi ve FP2 bir gelişmeydi, genel olarak hafta sonuna iyi bir başlangıç yaptı.

Rüzgar oldukça güçlüydü, köşenin dışında biraz yetersiz kaldım, çıkışta duvara dokundum ve arkayı kaybettim.

Yarın başka bir gün, havanın nasıl olacağını görmemiz ve çalışmalarımıza devam etmemiz gerekiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/a0341d01446105c22d96760ac49fd37b.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130