Çalışmaya devam ediyoruz.

0

Henüz olmak istediğimiz yer değil, ama üç yarış sonra geçen yıl olduğumuz yerden uzak bir konumdayız. Çalışmaya devam ediyoruz.

Henüz olmak istediğimiz yer değil, ama üç yarış sonra geçen yıl olduğumuz yerden uzak bir konumdayız. Çalışmaya devam ediyoruz.

Takım için yine puansız bir hafta, ama bir yarış birkaç sürpriz daha ürettiğinde orada veya orada olma bilinci. Henüz olmak istediğimiz yer değil, ama üç yarış sonra geçen yıl olduğumuz yerden uzak bir konumdayız. Çalışmaya devam ediyoruz şeklinde açıkladı.

Pazar günü başka bir yarış, Alfa Romeo Racing ORLEN takımının güçlü göründüğü başka bir fırsat… ancak puanlar konusunda eli boş döndü evine, Portekiz’de, bir kez daha çok az yıpratma olan bir yarışta, güçlü bir şekilde yarıştık, tempo ve cesaret gösterdik şeklinde takımca yorumlanan yarışta ilk onun hemen dışında eve döndü Alfa Romeo.

Antonio ve Kimi, Cumartesi günü sağlam bir performans sergiledikten sonra sırasıyla P12 ve P15’ten başlayarak, tüm yarışta puanlar için savaşmaya hazır görünüyordu

İyi bir başlangıç Finn’i iyi bir yere yerleştirdi, ancak takım arkadaşıyla temas soğuk adam’ın yarışını erken veda etmesine yol açtı.

Antonio, kalan C41’de, pit stoptan sonra Vettel’in peşinde yola çıkmadan önce, Alonso’nun Alpine’ini uzak tutmak için ilk çıkışta çok iyi bir iş çıkardı.

Antonio, birinci virajın dışında belirleyici bir manevrayla onu geçmeden önce arkasındaki iki Aston Martin’i kontrol etti ve onları damalı bayrağa kadar orada tuttu. İtalyan’ın önünde çok az hareket olurken, P12’de damalı bayrağa ulaştı.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir