Bizim için karışık bir Pazar günüydü

0

VASSEUR Frederic, Team Principal of Alfa Romeo Racing,

Frédéric Vasseur, Takım Müdürü Alfa Romeo Racing ORLEN ve CEO Sauber Motorsport AG: ” Bizim için karışık bir Pazar günüydü

Bir yandan, takım arkadaşları arasındaki temasla bir arabayı kaybettik, bu da sportif anlamda bir takıma olabilecek en kötü şeylerden biriydi.

Öte yandan, Antonio kalan araçta gerçekten iyi bir iş çıkardı, doğrudan rakiplerimizin çoğunu geride tuttmayı başardı ve puan tablosunun hemen dışında bitirdi.

Aracın yarışta ne kadar rekabetçi olabileceğini göstermeye devam ediyoruz, ancak yine de normal şartlarda ilk onda yer almak için bir şey kaçırıyoruz: işimiz durmuyor ve istikrarlı bir şekilde oraya ulaşmak için zorlamaya devam edeceğiz.”

Frédéric Vasseur

Takım için yine puansız bir hafta, ama bir yarış birkaç sürpriz daha ürettiğinde orada veya orada olma bilinci. Henüz olmak istediğimiz yer değil, ama üç yarış sonra geçen yıl olduğumuz yerden uzak bir konumdayız. Çalışmaya devam ediyoruz şeklinde açıkladı.

Pazar günü başka bir yarış, Alfa Romeo Racing ORLEN takımının güçlü göründüğü başka bir fırsat… ancak puanlar konusunda eli boş döndü evine, Portekiz’de, bir kez daha çok az yıpratma olan bir yarışta, güçlü bir şekilde yarıştık, tempo ve cesaret gösterdik şeklinde takımca yorumlanan yarışta ilk onun hemen dışında eve döndü Alfa Romeo.

Antonio ve Kimi, Cumartesi günü sağlam bir performans sergiledikten sonra sırasıyla P12 ve P15’ten başlayarak, tüm yarışta puanlar için savaşmaya hazır görünüyordu

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir