Alfa Romeo Ceosu:”Şimdi Performansı Puana dönüştürme zamanı”

0

Geçen sefer liyakat konusunda iki arabamız olabileceğini ve olması gerektiğini biliyoruz, ancak nihai sonuç önemli olduğu için bu bir teselli değil. Şimdi performansı puana dönüştürme zamanı:

Geçen sefer liyakat konusunda iki arabamız olabileceğini ve olması gerektiğini biliyoruz, ancak nihai sonuç önemli olduğu için bu bir teselli değil. Şimdi performansı puana dönüştürme zamanı:

Frédéric Vasseur, Alfa Romeo Racing ORLEN Takım Müdürü ve CEO Sauber Motorsport: “Buna, iyi bir performans gösterebilmenin verdiği güven ve sezonun ilk iki maçında kürsüye çıkışı atmamızı engelleyen koşulları telafi etme kararlılığıyla Gp’ye yaklaşıyoruz.

Geçen sefer başarı konusunda iki arabamız olabileceğini ve olması gerektiğini biliyoruz, Ancak nihai sonuç önemli olduğu için bu bir teselli değil. Şimdi performansı puana dönüştürme zamanı: orta sahadaki diğer takımları öne çıkarmak için lekesiz bir hafta sonuna ihtiyacımız olduğunu biliyoruz ve bunu yapmaya kararlıyız.”

“İki yarış daha iyi bir sonuç elde etmek için iki şans daha anlamına geliyor – sezonun açılış etkinliklerinde gerçekten yaklaştığımız bir şey.”

Kimi Räikkönen

Kimi Räikkönen (Car #7): “İki yarış daha iyi bir sonuç elde etmek için iki şans daha anlamına geliyor – sezonun açılış etkinliklerinde gerçekten yaklaştığımız bir şey. Kilometrelerce uzakta değiliz, bu hurdanın tam ortasındayız ve işimizi düzgün yaparsak ve bu sezon şu ana kadar kaçırdığımız biraz şansımız olursa orta sahadaki herkesle savaşabiliriz.

Geçen yıl Portekiz’de eğlenceli bir ilk tur geçirdim, ancak aklımda olmayacak: sonunda, bir yarışa nasıl başladığınız önemli değil, nerede bitirdiğiniz önemli ve hedefimize ulaşmak için ilk onda bitirmemiz gerekiyor.”

“Portekiz ve İspanya’daki yarışlar için tekrar araçta olmak için sabırsızlanıyorum. İlk iki turda kesinlikle hak ettiğimizi alamadığımızı hissediyorum

Antonio Giovinazzi

Antonio Giovinazzi (Araç #99): “Portekiz ve İspanya’daki yarışlar için tekrar araçta olmak için sabırsızlanıyorum. İlk iki turda kesinlikle hak ettiğimizi alamadığımızı hissediyorum: özellikle Imola’da, frene alakalı bir aksaklı olmasaydı dokuzuncu veya onuncu olamadığımız çok şanssızdık. Bu performansların olumlu yanlarını almalı ve sonraki yarışlarda daha iyisini yapmak için onları bir mahmuz olarak kullanmalıyız: çok yakın bir mücadelede olduğumuzu biliyoruz ve işler istediğimiz gibi giderse eve gerçekten iyi sonuçlarla dönebileceğimizi biliyoruz.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir