Alfa Romeo Racing Orlen; Zandvoort’a hazırız.

0

Tarihi Zandvoort geri döndü. 1985’te başlayan ve Covid’in yarışın iptal edildiğini gördüğü 2020’de uzatılan uzun bir yokluk, Formula 1‘in Hollanda’ya dönmesiyle nihayet sona erdi.

Alfa Romeo Racing ORLEN, bu Avrupa üçlü başlığının ikinci aşamasına, yıkanmış Belçika Grand Prix’sinin hayal kırıklığından sonra harekete hazır olarak yaklaşıyor.

Zandvoort tarih açısından zengin bir yerdir: Avrupa yarış turu için geleneksel bir mekan, sporumuzun kitaplarındaki prestijli sayfaların yazıldığı bir yer. Orijinal pist gitmiş olabilir, ancak miras, orijinal köşelerin çoğunu içeren yeni düzende yaşıyor.

Fantastik bir şekilde adlandırılan Tarzanbocht da dahil olmak üzere, turdaki en muhteşem sollama noktalarından birini sağlayan bir yer olarak değerlendiren takım

Takım geçen haftadan daha iyi bir hafta sonu umut ediyor. . Yeni bir pist fırsatlar sunuyor ve Alfa Romeo Racing ORLEN‘in bunlardan en iyi şekilde emin olmak için hazır olması gerekecek.

Pistteki ilk andan itibaren, Cuma günü, Pazar günü damalı bayrağa kadar, her saniye hafta sonunun başarısı için çok önemli olacak. Hollanda Grand Prix’si geri döndü: Şimdi takımın anı yakalama zamanı dedi.

Frédéric Vasseur, Alfa Romeo Racing ORLEN Takım Müdürü: 

“Şampiyonanın bir sonraki turunu sabırsızlıkla bekliyorum: hepimiz taraftarlara harika bir gösteri yapmayı borçluyuz ve Zandvoort şeklinde yeni bir pist, muhteşem bir yarış için ihtiyacımız olabilecek şey.

Formula 1 için tam bir yeni pist olmasa da, modern otomobiller için öyle ve bu bazı öngörülemezlik yaratabilir. Bu hafta sonu ne olursa olsun, hazır olmamız ve her fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğiz.”

Kimi Räikkönen (Araba #7): 

“Yeni bir pistte, özellikle Zandvoort gibi eski bir piste dayanan bir pistte sürmek her zaman ilginçtir.

Yarışın nasıl olacağını veya pistin nasıl hissedeceğini söylemek için henüz çok erken, ancak bu, sıralamaya mümkün olduğunca hazır bir şekilde ulaştığımız için Cuma seanslarından en iyi şekilde yapmamız gerektiği anlamına geliyor.

Pisti öğrenmek dışında, hafta sonu diğerlerine çok benziyor, bu yüzden büyük bir sürpriz beklemiyorum.”

Antonio Giovinazzi (Araç #99): 

“Zandvoort benden gerçekten iyi anıları olan bir yer”

Antonio Giovinazzi

2015’te F3’teyken orada gerçekten güçlü bir hafta sonu geçirdim, ilk yarışı kazandım ve diğer ikisinde ikinci olan Antonio, daha sonra yıl içinde orada F3 Masters’ı kazandı.

Hollanda’da son kez yarıştım ve geriye bakmak kesinlikle güzel bir sonuç. Bu hafta sonu tamamen farklı bir hikaye olacak, bu arabada devreyi öğrenmek zorunda kalmanın ek zorluğu ile düzenli bir hafta sonu.

Hazır olmalıyız ve iyi bir sonuç almak için denememiz gerekenleri optimize etmeliyiz. Monza’nın önünde harika bir destek olurdu.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/41d85378200a8e655f4a4c4d8d68505a.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130