Alfa Romeo Racing ORLEN, Antonio Giovinazzi ve Kimi Raikkönen’in 2021 Türkiye Grand Prix‘sine sırasıyla P18 ve P19’da İstanbul’da zorlu bir gün geçirdi.

Bu sabahki ısrarlı yağmurdan sonra nemli bir pistte, Alfa Romeo Racing ORLEN takımı tempolarını pozisyonlara çeviremedi ve her iki sürücünün de Q1’den sonra seanstan çıktığını gördü.

Hem Antonio hem de Kimi, diğer sürücülere verilen cezalar nedeniyle en azından bir yer meydana getirecek ve yarınki yarışta zemin oluşturmayı hedefleyecekler.

Takım Müdürü Alfa Romeo Racing ORLEN :

“Umut verici bir gün olarak başlayan şeyi iyi bir sıralama sonucuna dönüştürmemek açıkçası hayal kırıklığı yaratıyor.

Frederic Vasseur

FP3’te yağmurda güçlü görünüyorduk, ancak bu öğleden sonraya geldiğimizde, ihtiyacımız olan turları bir araya getiremedik.

Yarından önceki hafta sonunda sahip olduğumuz formu yeniden toparlayıp yeniden yakalamamız gerekiyor.

Bu uzun bir yarış ve koşullar hala bilinmiyor, bu yüzden zemin oluşturmak ve iyi bir sonuçla eve gelmek için iyi bir şansımız olabilir.”

Kimi Räikkönen

Bu sabah yağmurda oldukça iyiydik, bu yüzden bugün Q1’i geçememek utanç verici. Elimizden geleni yaptık ama turlarımızı bir araya getiremedik. Seansın sonunda doğru tutuşu yaptığımızda, başka bir arabanın arkasında sıkışıp kaldık ve hepsi bu kadardı. Bugün pek çok küçük şey ters gitti, o yüzden yarına odaklanalım.”

Umarım yerlerimize yardım etmek için bazı değiştirilebilir koşullara ve biraz kaosa sahip oluruz.”

Antonio Giovinazzi

Elemelere girerken iyi görünüyorduk, ancak gerektiğinde her şeyi bir araya getiremedik. Koşullar zordu, pistin bazı bölümleri kuruyordu, ancak diğerleri oldukça ıslaktı: sonunda, olduğu gibi ve yarış için daha iyi hale getirmek için çalışmamız gerekiyor. Daha cumartesi, yarın yarışacağız ve elimizden geleni yapacağız.

Yarış tempomuz çok kötü değildi: eğer iyi bir ilk turumuz varsa, söz hakkımızı söyleyebiliriz.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/2069020131fdf878eba07d0552238eb8.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130