Arka arkaya yarışlar çift taraflı bir fırsat olarak gördüğünü açıkladı Alfa Romeo Formula 1 takımı ve hafta sonu için hazır olduklarını kaleme aldıkları bir yazı yayınladı takım resmi web sitesinde.

Pist bir yandan, iki hafta içinde iki yarış etkinliğinin lojistik, zihinsel ve fiziksel yüklerini yönetmekle görevli herhangi bir takım için bir meydan okumadır; Öte yandan, eldeki işe odaklanmanın toplam olduğu ve birine işleri düzeltmek için iki şans verildiği heyecan verici, adrenalin dolu bir zaman, işleri düzeltmek için acil bir fırsat olarak görüdüğünü açıkadı.

Bu, bazı yanlışları düzeltmek için yakıcı bir arzuyla bir yarışa yaklaşırken, sezonun ilk iki yarışından sonra, performanslarımızın muhtemelen hak ettiği puanları alamayınca, önce Portekiz’e gideriz ve sonra İspanya çetelemizi işaretten almaya karar verdik açıklamasını yaptı takım.

Açılış yarışlarının şanssızlığıyla sarsılmamış takım içinde özgüvenimiz yüksektir. Talihin salıncakları yakında bizi sevecektir ve onlarla birlikte gelişmiş formumuz için haklı ödüller gelmelidir.

Bu arada, sıkı çalışma ve bağlılık tereddütsüz kalır. İberya’ya sessiz bir güvenle dönüyoruz, hak ettiğimiz sonuçları eve getirmek için mücadele etmeye hazırız.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir