Dave Robson: Faydalı ve verimli bir gün geçirdik.

0

Nicholas’ın bu sabah frenlerinde bazı sorunlar vardı, ama bu FP2 için düzeltildi. Araç burada iyi çalışıyor ve kesinlikle iyileştirme için bazı kapsamlar olmasına rağmen, hafta sonuna başlamamızdan memnunuz.

Yarınki hava durumu göz önüne alındığında, hafta sonlarının nasıl olacağı oldukça belirsiz. Ancak, şimdiye kadar yaptığımız çalışmalardan memnunuz ve her türlü olasılıkla yüzleşmeye hazırız.

Her iki sürücü de araçlarıyla rahat ve bu yüzden yağmur nedeniyle FP3’te fazla bir şey yapmasak bile, hem sıralamalara hem de yarışa doğrudan girmekten mutluyuz.

George Russell: Bugün ilginç bir gündü.

Araç iyi hissediyordu, ancak tempo aracın hissettiği kadar iyi değildi. Buradan gideceğiz ve bunun neden bir gecede olduğunu analiz edeceğiz.

Bu olumlu duygu kesinlikle yüksek yakıt hızında bize yardımcı oldu ve umarım Pazar günü kurursa bize fayda sağlayacaktır. Yarın bir fiyasko olabilir gibi görünüyor, ama parmaklar çapraz ve bir noktada biraz koşacağız.

Spa’daki performansımız, ıslak bir eleme ise kesinlikle bize daha fazla güven veriyor, ancak burada Sochi’de çok farklı bir pist tarzı ve farklı koşullar, bu yüzden iyi bir sonuç elde etmek için çok çalışmamız gerekecek.

Pazar günü kuru olacaksa, yağmurdan sonra devre çok yeşil olacağı ve bu onu zor hale getireceği için ilginç olacak, bu yüzden basit bir hafta sonu olmayacak.

Nicholas Latifi: Bugün oldukça zor bir koşu günüydü, ancak bir seanstan diğerine önemli olan bazı iyi iyileştirmeler yaptık.

Hala bu gece aracı daha iyi bir pencereye çıkarmak için analiz edebileceğimiz bazı şeyler olduğunu hissediyorum ve daha fazla tur zamanı bulmak için sürüş tarzımda yapabileceğim değişikliklere bakacağım.

Yarınki hava koşulları, bugünkü koşuların çoğunun çok alakalı olmayabileceği anlamına gelse de, herkes aynı konumda olacak ve bugün öğrendiklerimiz pazar günü daha kuru olursa özellikle değerli hale gelecek.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir