Horner:İnsanlar asla başarılı bir F1 takımımız olmayacağını düşündüler ve yanıldıklarını kanıtladık.

0

Red Bull Powertrains için de büyük bir hafta oldu. Yeni tesisin inşaat çalışmalarına başladık ve Ben Hodgkinson’ın Teknik Direktör olarak atandığını doğruladık.

Yeni Tesisin Çalışmalarına Başladık.

Red Bull Powertrains için de büyük bir hafta oldu. Yeni tesisin inşaat çalışmalarına başladık ve Ben Hodgkinson’ın Teknik Direktör olarak atandığını doğruladık.

Ben, şu anda 2025 için planlanan yeni Formula 1 düzenlemelerine uymak için Red Bull’un açılış güç ünitesini geliştirmeye odaklanarak tüm teknik yönlerine başkanlık edecek.

Bu son derece heyecan verici projeye kanıtlanmış bir yarış galibi ve son derece yetenekli mühendislerden oluşan benzer fikirli bir ekibe liderlik edebilen bir yenilikçi olarak geliyor.

Onun atanması uzun vadeli niyetimizi işaret ediyor ve başarılı olmak için gereken her türlü kaynakla onu ve ekibini destekleyeceğiz.

Ferrari dışında, aynı kampüsteki takıma tamamen entegre bir motor departmanına sahip olan tek F1 takımı olacağız ve bu bizim için çok önemli.Bu büyük bir girişimdir, ancak şasi tarafında bizi başarılı kılan aynı metodoloji ile yaklaşıyoruz. Mümkün olan en güçlü zihin grubunu oluşturmak ve bu insanlara başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları olanakları ve desteği sağlamak için kilit yetenekleri işe alacağız.

İnsanlar asla başarılı bir F1 takımımız olmayacağını düşündüler ve yanıldıklarını kanıtladık.

Bu tür bir proje bizi heyecanlandırıyor ve yeni düzenlemelerin uygulanmasına giden yolda, tasarlanmış ve üretilmiş bir motor inşa edeceğimiz zaman başkalarını heyecanlandırmalıdır. İnsanlar asla başarılı bir F1 takımımız olmayacağını düşündüler ve yanıldıklarını kanıtladık. Bunu büyük bir fırsat olarak görüyoruz ve tamamen yatırım yaptığımız bir fırsat.

Yarışlar yoğun ve hızlı bir şekilde ilerlerken şimdi çift podyum vuruşuna geçiyoruz. Portekiz’e ve ardından İspanya’ya gidiyoruz ve ikisi de harika pistler ama geçen yılın verilerine dayanarak Mercedes’in güçlü yönlerine oynamasını beklediğimiz pist

Her zaman formun net bir resmini elde etmek için dört yarış gerekeceğini söylerdim

Portimao geçen yıl takvime iyi bir ekti, yüzey umarım yeni ortaya çıkan devre çok kaygan olduğu için biraz yıpranmış olacak. Barcelona, hepimizin çok fazla veriye sahip olduğu kriterdir, bu yüzden kimin üste çıktığını görmek ilginç olacaktır.

Her iki yarış için de heyecanlıyım ve enerji ve motivasyon dolu olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Mercedes’i bu pistlerde biraz baskı altına alabilirsek, bu yılın geri kalanında iyi sonuç veriyor. Her zaman formun net bir resmini elde etmek için dört yarış gerekeceğini söylerdim,

Yarış Değiştiren Anlar – 2023 Suudi Arabistan Grand Prix

2023 Sezon Öncesi Testleri

Oracle Red Bull Racing’in 2023 Aracı Tanıtıldı

Red Bull Yeni Sezona Merhaba dedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir