Acıyı erken almak için zor bir karar verdik

0

Bu sezon, F1 bir bütçe sınırı getirdi ve bu kısıtlamalar dahilinde çalışmak takımlara bağlı, bu da büyük takımlar için kolay bir iş değil.

Bu sezon, F1 bir bütçe sınırı getirdi ve bu kısıtlamalar dahilinde çalışmak takımlara bağlı, bu da büyük takımlar için kolay bir iş değil.

Kış boyunca yeniden yapılanma yaşadık, bu çok zordu ve belirli departmanlarda küçülmek zorunda kaldığımızı gördük.

Chrisitan Horner OBE

Horner: Kış boyunca yeniden yapılanma yaşadık, bu çok zordu ve belirli departmanlarda küçülmek zorunda kaldığımızı gördük. Acıyı erken almak için zor bir karar verdik, böylece herkes nerede durduğunu biliyordu ve anladığım kadarıyla diğer takımlar farklı bir yaklaşım sergilemeyi seçtiler ve şimdi bu zorlu süreci tamamlıyorlar.

Performans söz konusu olduğunda bütçe sınırı büyük bir faktördür, bu nedenle Valtteri’nin Imola’daki gibi büyük bir kaza, Toto’nun dediği gibi mevcut arabayı geliştirme yeteneğinizi engelleyebilir.

Ancak, yakın bariyerlere sahip sokak devreleri de dahil olmak üzere, yaklaşan devrelerle, kazalar herkesin başına gelecek ve hepimiz bir noktada aynı zorlukla uğraşmak zorunda kalacağız.

Chrisitan Horner OBE
Yeni arabaya bağlanmak ve mevcut araba üzerinde çalışmak arasında zor bir dengeleme eylemi vardır.

Diğer yönü, 2022 için yeni bir dizi düzenlemeyle, kaynaklarınızı iki araba üzerinde nasıl böldüğünüzü tartmak zorunda kalmanızdır. Yeni arabaya bağlanmak ve hepimizin gezinmek zorunda olduğu mevcut araba üzerinde çalışmak arasında zor bir dengeleme eylemi vardır.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir