Max”Portimao’da tekrar piste çıkmak harika hissettiriyor”

0

“Portimao’da tekrar piste çıkmak harika hissettiriyor, pist şaşırtıcı ama koşullar geçen yıla çok benziyor ve pist süper kaygan.

PORTIMAO, PORTUGAL - APRIL 30: Mercedes GP Executive Director Toto Wolff, Red Bull Racing Team Principal Christian Horner and McLaren Chief Executive Officer Zak Brown talk in the Team Principals Press Conference during practice ahead of the F1 Grand Prix of Portugal at Autodromo Internacional Do Algarve on April 30, 2021 in Portimao, Portugal. (Photo by Lars Baron/Getty Images) // Getty Images / Red Bull Content Pool // SI202104300633 // Usage for editorial use only //

“Portimao’da tekrar piste çıkmak harika hissettiriyor, pist şaşırtıcı ama koşullar geçen yıla çok benziyor ve pist süper kaygan.

MAX
VERSTAPPEN

İlk Antrenman Seansı: 1:19.673, Pozisyon: 2, Tur: 22

İkinci Antrenman Seansı: 1:19.980, Pozisyon: 2, Tur: 26

Lastikler elbette değişti ve hepimiz geçen yıla göre otomobillerden biraz yol tutuş kaybettik. Dışarısı çok zor ve lastikleri değiştirmek kolay değil, bu utanç verici çünkü tamamen lastik hazırlığı ve sıcaklıkla ilgili gibi görünüyor.

Bu herkes için aynı durum, bu yüzden en iyisini yapabilmemiz için arabanın üstünde olduğumuzdan emin olmalıyız.

Bu hafta sonu yine Mercedes ile sıkı görünüyor ve araç iyi hissettim ama yarından önce hala yapmamız gereken bazı işler var, bu kesin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir