P5 ve P8 bugün burada COTA’da masada olan hemen hemen her şeydi

0

Carlos Sainz, McLaren MCL35

McLaren Formula 1 sürücüleri Lando Norris ve Daniel Ricciardo ve Takım Müdürü Andreas Seidl’den Amerika Birleşik Devletleri yorumları.

DANIEL RICCIARDO, #3

“Gerçekten çok mutluyum. Gerçekten çok mutluyum. Ferrari’lerden daha hızlı değildik, bu yüzden onlardan birini yendiğim için mutluyum.

Orada birkaç tur boyunca oldukça sert savunma yapmak zorunda kaldım, bu yüzden onu beklettiğım için mutluyum. Zor bir yarıştı.

Sahip olduğum şeyi tutmak için oldukça fazla savaşıyordum, ama kağıt üzerinde beşincinin gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum. İyi noktalar.

Carlos’tan [Sainz] biraz çaldık ve Valtteri [Bottas] sonunda onu yakaladı, bu yüzden bu biraz hasar sınırlamasıydı.

Meksika’ya geri döneceğiz ve umarım onlara karşı biraz daha fazla şey gösteririz. Taraftarlar harikaydı, kalabalık hastaydı, umarım keyif aldılar.”

Başladı6. (Battas’ın için grid cezası nedeniyle)
Bitiş Çizgisi 5.
En hızlı tur43. turda 1m40.345s (+1.860s, 8.)
Pit-stoplar2, tur 11 [Orta/Sert] (2.9s) ve tur 30 [Sert/Sert] (2.7sn)
Grand Prix pist sektörleri

LANDO NORRIS, #4

Başladı7. (BOT için grid cezası nedeniyle)
Bit -miş8.
En hızlı tur41. turda 1m40.228s (+1.743s, 7.)
Pit-stoplar2, tur 10 [Orta/Sert] (3.2s) ve tur 30 [Sert/Sert] (4.2s)

“Bugün çok zor bir yarış. Rüzgar koşulları ve sıcaklık lastiklere bakmayı çok zorlaştırdı, bu da bugün güçlü olan Ferrari’lere kıyasla tempoyla biraz mücadele ettiğimiz anlamına geliyordu.

Ayrıca daha iyisini yapabileceğim bazı alanlar olduğunu düşünüyorum, bazı hamlelerde savunma da dahil.

Başlangıç oldukça heyecan vericiydi ama öndeki Ferrari’lerin önünde kalamadık. Bugün iyi bir gün değil ama kendimizi toparlayıp Meksika’yı dört gözle bekleyeceğiz.

Sadece arabaya geri dönmek ve şampiyonluk savaşımızda biraz ilerleme sağlamak için çok çalışmaya devam etmek istiyorum.”

ANDREAS SEIDL, Takım Müdürü

“P5 ve P8 bugün burada COTA’da masada olan hemen hemen her şeydi. Bu hafta sonu çok güçlü bir Ferrari takımıyla mücadele ediyorduk ve en az birinin önüne geçmek ve Kurucular Şampiyonası’nda P3’ü korumak için iyi iş yaptık.

Bugün Daniel için güçlü bir yarış, ilk turda Carlos’u [Sainz] geçmek ve ardından bayrağa kadar muazzam bir baskıyı emmek.

Lando’nun yarışın başında herhangi bir pozisyon oluşturmamasıyla, bu onun için zor bir durum haline geldi, ancak çizgiye kadar avda kaldı.

Bu hafta sonu pistteki herkes tarafından iyi iş çıkardı, sıcak koşullarda uzun saatler geçirdi, her zaman olduğu gibi fabrikadaki herkes ve Mercedes HPP’deki meslektaşlarımız tarafından iyi desteklendi.

“Austin’de bizim için çok yoğun bir hafta oldu. Ortaklarımız, sponsorlarımız ve misafirlerimizle bir dizi harika etkinlik yaptık ve parlak, hevesli hayranlarla dolu dolu ve canlı bir COTA’da muhteşem bir atmosferin tadını çıkardık.

Şimdi eve gideceğiz, meksika Grand Prix’si için Atlantik’i geri döndüğümizde bu paketten nasıl daha fazla çıkabileceğimizi görmek için yarışı yeniden toplayacağız ve analiz edeceğiz.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/6815a2643217ec30a3f0faaff28fc8a4.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130