2021 F1 ESPORTS SERISI IÇIN BILMENIZ GEREKEN HER ŞEY

0

2021 F1 Esports Serisi geri döndü ve McLaren Shadow bir kez daha sanal direksiyonun arkasına dönmeye hazır.

Bu sezon yeni yüzler, eski rakipler göreceğiz ve sonbahar ve kış serilerini hatırlanacak bir sürü cevaplanmamış soru var!

McLaren Teknoloji Merkezi’ndeki çarpıcı yeni Shadow Studio’muzla her zamankinden daha hazırlıklıyız diyerek sezona hazır olduklarını duyurdu.

Takım

Tamamen yeni bir kadroya sahip iki takımdan biri olan McLaren Shadow, 2018 şampiyon yardımcısı Dani Bereznay’ı 2021’de çalıştıracak.

F1 Esports’ta gerçekten bir ev ismi olan Dani, seride şampiyonluğu kazanmak dışında hemen hemen her şeyi yaptı.

Ultra hızlı Bari Boroumand, 2021 Pro Fuarı’nda öne çıkan sanatçılardan biri olan Josh Idowu ile birlikte ekibe katılıyor. Bu heyecan verici üçlüyü izlemek ilginç olacak ve 2020’deki altıncı bitirimizden daha yüksek bitirmeyi hedefliyorlar.

Kurallar

– Sezonda üç yarış içeren dört çevrimiçi etkinlikten oluşan 12 turluk bir şampiyona yer alacak
– Yarışlar% 35 mesafeden koşulacak – Arabalar tam bir araba kurulumu olacak


– Kadrodan iki sürücü
Her turda yarışabilir, ancak sürücüler turlar arasında değiştirilebilir – Minimum bir pit-stop gereklidir – İki lastik bileşiği kullanılmalıdır

Takvim

TarihOlayMermiParça
13 – 14 Ekim11, 2, 3Sakhir, Şanghay, Spielberg
27 – 28 Ekim24, 5, 6Silverstone, Monza, Spa
24 – 25 Kasım37, 8, 9Portimão, Zandvoort, Austin
15 – 16 Aralık410, 11, 12 Imola, Mexico City, Sao Paulo 

Mclaren Espors sürücüleri sezonu değerlendirdikleri açıklamarı ise şöyle;

Dani Bereznay

“Her yıl gerçek hayata yaklaştıkça değiştiği için resmi Formula 1 oyununda rekabetçi kalmak zor. Bu herkesin yüzleşmesi gereken bir zorluk.

En iyi araba ayarlarını tekrar bulmalı ve% 100 göndermeliyiz! McLaren Shadow’ı mümkün olan en iyi şekilde temsil etmek için bu yıl elimden gelenin en iyisini hazırladım.”

Bari Broumand

“Sezona hazırlık harikaydı. Her şeyi çok daha kolay hale getirdiği ve başka bir ülkeye gelmeme yardımcı olduğu ve her sorunu çözmeme yardımcı olduğu için ekibe büyük bir teşekkür ederiz! Hem Sürücüler hem de Konsructors Şampiyonası’nda mücadele etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Josh Idowu

“McLaren Shadow Academy’den terfi ettikten sonra, önümüzdeki F1 Esports Pro Şampiyonası’nda kendimi kanıtlamak için çok heyecanlıyım.

Etkinlik 1’e girerken iyi hazırlandık ve kendinden eminiz ve Sürücüler ve Kurucular Şampiyonası’nda rekabetçi olabileceğimize inanıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir