Cumartesi günü oraya geri dönüp biraz eğleneceğiz

0

McLaren Formula 1 sürücüleri Lando Norris ve Daniel Ricciardo ile Racing, Andrea Stella’yı Monako Grand Prix’si için antrenmandan sonra açıklamalarda bulundu.

McLaren Formula 1 sürücüleri Lando Norris ve Daniel Ricciardo ile Racing, Andrea Stella’yı Monako Grand Prix’si için antrenmandan sonra açıklamalarda bulundu.

LANDO NORRIS, #4

 Cpt1m13.236s (+0.749s)   31 turyedinci
 FP2 1m12.379s (+0.695s)  24 tur6.

“İyi bir gün, mutluyum. Seanslar arasında iyi bir ilerleme kaydettiğimizi düşünüyorum. Beklendiği gibi çok sıkı, özellikle de arkadakiler için, ama aynı zamanda önümüzdeki adamlardan da çok uzakta değiliz.

………

Arabada rahat hissediyorum ama cumartesi gününe ve sıralamalara girerken kilidini açmak için kesinlikle biraz daha var. Bu nedenle, yarın, hafta sonunun geri kalanında ne gibi iyileştirmeler yapabileceğimizi görmek için günü verilere bakarak geçirebiliriz.”

Onların yapabileceği hatalardan faydalanmak için bir şansımız var.

lando norris

Monako Grand Prix

Grand Prix track sectors

DANIEL RICCIARDO, #3

Cpt1m14.281s (+1.794s)  36 tur15.
 FP2 1m13.257s (+1.573s) 26 tur15.

“Sokaklara geri dönün! Buraya geri dönmek güzel, iyi bir pist ve buna bayılıyorum. Buna rağmen, bugün harika bir gün değildi, yapacak işlarımız var. Bunu yapmak için yarın akşam ve bütün gün var, ama bu yüzden Monaco’yu seviyorum, gerçekten içine girmek, sıfırlamak ve nerede kaçırdığımıza bakmak için bir gün izin alıyorsun.

“Cumartesiye kadar her şeyin iyi olacağını ve bunu çözeceğimizi düşünüyorum, ancak bugün zaman zaman biraz çıkmaz gibi hissettim. Yapacak işlerimiz var ama güneş parlıyor ve cumartesi günü tekrar oraya çıkıp biraz eğleneceğiz.”

ANDREA STELLA

Monako’ya geri dönmek harika bir duygu, tarih dolu – ama aynı zamanda Formula 1 araçlarını çalıştırmak için çok zorlu bir yer! Bu kısaltılmış FP1 ve FP2 seansları ile her zaman bir şeyleri test etmek için zamanla savaştığınızı hissedersiniz – ve burada lastik seçimi ve anlaşılması açısından test edilecek çok şey vardır.

“Genel olarak, planımızı atlatabildik ve elde ettiğimiz verilerden memnunuz. Sıralama turlarına hazır olduğumuzdan emin olmak için aracı geliştirmek için bu gece ve yarın yapılacak işler var, bu da elbette burada her zaman önemli.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir