Lando takıma sezonun en iyi grid pozisyonu sundu.

0

Bugün Qserisinde’deki 4.ncü pozisyon Bottas’ın 3 sıra cezası nedeniyle giridde başlayacak. Bu yıl şimdiye kadar elde ettiğimiz en iyi grid pozisyonu.

Bugün Qserisinde’deki 4.ncü pozisyon Bottas’ın 3 sıra cezası nedeniyle giridde başlayacak. Bu yıl şimdiye kadar elde ettiğimiz en iyi grid pozisyonu.

LANDO NORRIS

“Sonunda çok iyi bir Q serisi – P3. Araç tüm sıralamalar boyunca iyi hissettim, kendime güvendim ve her zaman gereken küçük iyileştirmeleri yapabilirdim.

Bu bize P3 verdi, ki bu güzel – özellikle de hemen dibinde sadece onda ikisi olmak. Yarın sağlam puanlar almamız için çok olumlu ve çok iyi bir pozisyon, ancak uzun bir yarış ve puanlar orada. Önemli olan da bu.”

FP3 1m06.654s (+2.285s) 19 tur19.
S11m04.584s (Yumuşaklar) 3
S21m04.298s (Yumuşaklar) ikinci
S31m04.120s (Yumuşaklar) 3. (BOT cezası nedeniyle)

DANIEL RICCIARDO

“En iyi gün değil, nedenini gerçekten bilmiyorum. Açıkçası dün iyiydi ve öğleden sonra gerçekten cesaret vericiydi.

Bu sabah oldukça yavaş olduğu için bir gecede çok fazla tempo kaybettik ve sonra Quali de benzer bir hikayeydi. Şu anda biraz garip.

Dün gerçekten umut verici görünüyordu, bu yüzden utanç verici. P13 olmayı asla beklemezdim. Bunu anlamaya çalışacağız ve yarın güçlü bir yarış yapacağız.”

FP3 1m06.116s (+1.747s)  20 laps 17th 
S11m05.142s (Softs)  15th 
S21m04.808s (Softs)  13th 
S3–   

ANDREAS SEIDL

Bugün Qserisinde’deki 4.ncü pozisyon Bottas’ın 3 sıra cezası nedeniyle giridde başlayacak. Bu yıl şimdiye kadar elde ettiğimiz en iyi grid pozisyonu. Yaptığı her turda uçan Lando’ya ve quali seansının temiz bir şekilde yürütülmesi için takıma aferin demeyi ihmal etmeyen Andreas

Tabii ki, Daniel ve biz, arabasıyla P13’ten daha fazla ilerleyemediğimiz için hayal kırıklığına uğradık. Bu, noktalara geri dönmek için analiz edeceğimiz, sıfırlayacağımız ve yarın net bir hedefle tekrar gideceğimiz bir şey olduğuna değindi.

“Bu bir yana, bugün araçta sahip olduğumuz tek turluk performansı görmek harikaydı. Bunu gerçekleştirmek için çok çalıştıkları için pistteki ve evdeki herkese çok teşekkür ederim.

Heyecan verici bir yarış daha bekliyoruz. Amaç açık: Kurucular Şampiyonası’ndaki savaşımız için iyi puanlar almaya devam etmek istiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir