Guenther Steiner, her grand prix yeni bir şey getiriyor.

0

Guenther Steiner, Takım Müdürü Bir önceki yarışta hedefleri değiştirmedik. Yağmur yağdı ve bununla başa çıkmak ve ondan bir şeyler öğrenmek zorunda kaldık.

AUTODROMO INTERNAZIONALE ENZO E DINO FERRARI, ITALY - APRIL 16: Guenther Steiner, Team Principal, Haas F1 during the Emilia Romagna GP at Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari on Friday April 16, 2021 in imola, Italy. (Photo by Andy Hone / LAT Images)

Guenther Steiner, Takım Müdürü Bir önceki yarışta hedefleri değiştirmedik. Yağmur yağdı ve bununla başa çıkmak ve ondan bir şeyler öğrenmek zorunda kaldık.

Bir önceki yarışta hedefleri değiştirmedik. Yağmur yağdı ve bununla başa çıkmak ve ondan bir şeyler öğrenmek zorunda kaldık. Her grand prix yeni bir şey getiriyor. Bu durum öğrenmek için idealdir, sadece süreçler ve bu durumlarda nasıl davranılacağı gibi şeyleri öğrenmek gerekiyor. Bunları bir kez yaptıktan sonra, ikinci kez – kesinlikle, söyleyeceğim çok daha az stres getiriyor.

”Her şeyi başlangıçta istiyor musunuz – belki değil, ama gelirse, deneyimi alırsınız. Tüm bu yeni deneyimlerin iyi bir şey olduğunu düşünüyorum.”

Guenther Steiner

Pist limitleri konusu, Imola’daki yarış hafta sonunun büyük bölümünde tekrar mevcuttu. Bu tür konularda ilgili tüm taraflarla bir ekip müdürü olarak ne kadar ilgili olduğu konusunda ise;

“Doğrudan dahil değilim ama açıkçası bu konuda fikrim var. Benim için, pist sınırlarıyla, bir güvenlik sorunu varsa – ben varım, aksi takdirde bu konuda çok endişelenmezdim. Ayrıca, yarış direktörünün bunu kontrol etmesi gerekiyor çünkü bir sürücüyle, onlara bir milimetre verirseniz, bir santimetre alırlar. Kuralları çıkarmak yarış direktörünün elinde. Takımlar ve sürücüler bunun yanlış olduğunu düşünürse, kesinlikle ona haber vereceğiz.”

“Abd’de ikinci bir yarış yapmanın genel olarak spor için harika olduğunu düşünüyorum. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki izleyici sayısının arttığını biliyorum, bu Formula 1 için iyi ve açıkçası bizim için de tek Amerikan takımı olmak. Yani, bunda olumsuz bir şey yok. Miami yarış yapmak için harika bir yer – harika bir şehir. Orada her zaman heyecan verici olduğu için Miami’yi gerçekten dört gözle bekliyorum.”

“İlk iki yarıştan farklı bir şey yok – mümkün olduğunca fazla deneyim elde edin, her iki yarışta da her iki sürücüyü de finişe çıkarın, öğrenmeye devam edin ve Formula 1’deki yarış bilgilerini artırın. Hedef değişmedi, sadece başımızı eğip mümkün olduğunca çok şey öğreniyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/3e462a39a15687d396189db0ce3ead27.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130