SCUDERIA FERRARI YENI SİMÜLATÖRÜ TAMAMLANDI

0

Yeni Scuderia Ferrari simülatörü yeni evinde. Tesisin montajı ve simülatörün kurulumu bu hafta Gestione Sportiva’nın ana ofisi ile Fiorano Pisti arasında yer alan yeni bir binada tamamlandığını duyurdu.

Önümüzdeki haftalarda kalibrasyon çalışması gerçekleştirilecek ve daha sonra Eylül 2022’de spor düzenlemelerinin gerektirdiği yaz tatilinden sonra gerçek çalışma başlayacak ve 2022 otomobilinin tasarım aşamasını destekleyecek.

Aynı zamanda, mevcut simülatör hala SF21’deki geliştirme çalışmaları ve aracı hafta sonlarına hazırlanmak ve Ferrari Sürücü Akademisi’ndeki gençleri desteklemek için kullanılacak.

Yeni simülatör kesinlikle bu alanda en son noktadadır ve şu anda piyasadaki herhangi bir şeyin en düşük gecikme süresi ve en geniş bant genişliği olan 360 ° ‘lik bir ortamda yeniden üretildiği Scuderia Ferrari ve eski Ferrari mühendisi Ashley Warne başkanlığındaki İngiltere merkezli Dynisma şirketi arasındaki işbirliğinin sonucu olarak tamamen yeni bir konsepte dayanıyor.

Sadece Maranello takımı için üretilmiş denilen açıklamada aydıca

Gianmaria Fulgenzi Tedarik Zinciri Başkanı

Simülasyon ve dijital teknoloji bir Formula 1 otomobilinin geliştirilmesinde her zamankinden daha önemli bir rol oynayacak ve bu sektörde nesiller boyu sıçrama yapmamızı sağlayacak bir araç yaratmaya odaklanarak mümkün olan en iyi seçimi yaptığımıza inanıyoruz dedi.

Üretmek için genç ve dinamik bir şirket olan Dynisma’yı seçtik. Bu projenin tamamlanması iki yıl aldı ve şimdi 2022 yılında yürürlüğe giren yeni teknik düzenlemelere dayanarak üretilecek otomobile verilen isim olan 674 projesinde kullanmaya hazırız denildi.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Manuel Puccetti: “Türk sporcular, bizim ikinci ailemiz gibi oldular”

Paul Denning: “Toprak’ın gerçekten çok ama çok eşsiz bir sürüş stili var”

DTM Hakkında Bilmen Gereken 10 Şey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir