Vettel: ”Önümüzdeki hafta arabamda bazı yeni parçalar olacak”

0

SZAFNAUER : Açıkçası, bugün herhangi bir puan alamadığımız için hayal kırıklığına uğradık, ancak iyi haber şu ki İspanya Grand Prix önümüzdeki hafta sonu, bu yüzden bunu sadece birkaç gün içinde düzeltme şansımız var.”

Sebastian ve Lance zorlu Portekiz Grand Prix’sinde mücadele etti ve puan mücadelesi verdi ancak takım için zorlu bir deplasmanda kıl payı bir sonuçla sona erdi Gp.

Vettel:“Bu, orta lastiklerde çok uzun bir süre ile oldukça yoğun ve zor bir yarıştı. Stratejiyle farklı bir şey yapabileceğimizi sanmıyorum, ancak genel olarak, puan için savaşan gruba tutunmak için yeterli hız veya tutarlılığa sahip değildik. Olumlu tarafta, önümüzdeki hafta arabamda bazı yeni parçalar olacak ve bu da doğru yönde bir adım olduğunu düşünüyoruz. Ancak asıl öncelik, daha iyi bir pazar gününün anahtarı olan temiz bir cumartesiye sahip olmaktır.”

Olumlu tarafta, önümüzdeki hafta arabamda bazı yeni parçalar olacak ve bu da doğru yönde bir adım olduğunu düşünüyoruz.

SEBASTIAN VETTEL

Lance: “En iyi günümüz değildi, ama bence yarış koşullarında dün olduğumuzdan biraz daha güçlüydük. Sonuçta, zorlu bir Cumartesi, bugün arka sıralarda olduğumuz anlamına geliyordu. Bununla birlikte, araba yarışta daha dengeli hissediyordum kendimi ve ilk yarıda kendimize birkaç pozisyon oluşturduk, ancak puanlara ulaşmak için yeterli değildi.

Biraz daha iyi bir elemeye sahip olsaydık, puanlar mümkün olabilirdi. Ancak, bugün çok fazla durmayacağız, ancak önümüzdeki hafta sonu neler yapabileceğimizi ve iyileştirmeler yapabileceğimizi öğreneceğiz. Barcelona’ya daha güçlü bir konumda varacağız.”

Lance

Puan kazanmadığımız için hayal kırıklığına uğradık, ancak İspanya Grand Prix önümüzdeki hafta sonu ve bunu düzeltmek için bir şansımız var.

OTMAR SZAFNAUER

“Lance, optimal ızgara çizgisinde daha az iyi bir yarış sürdü, asla yanlış bir şey koymadı ve çok az yıpranma içeren bir yarışta ve 14.oldu. Sonuna doğru, Sebastian’ın hemen arkasında koşuyordu, ama daha taze lastiklerle, bu yüzden Sebastian’dan lance’in geçmesine izin vermesini istedik, böylece arabaları yakalamaya ve geçmeye çalışarak bize bir puan kazanma şansı verdi.

Sonunda, Lance bunu yapamadı, bu yüzden çok sportif bir şekilde, son turda Sebastian’a geri döndük Açıkçası, bugün herhangi bir puan alamadığımız için hayal kırıklığına uğradık, ancak iyi haber şu ki İspanya Grand Prix önümüzdeki hafta sonu, bu yüzden bunu sadece birkaç gün içinde düzeltme şansımız var.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir