Lance, sıralama turlarında şanssız olduğunu kanıtladı.

0

Lance, sıralama turlarında şanssız olduğunu kanıtladı ve AMR21’e tamamen güvenmedi, bu da birinci çeyrekte değişen koşullar ve trafikle daha da güçlendi.

Lance, sıralama turlarında şanssız olduğunu kanıtladı ve AMR21'e tamamen güvenmedi, bu da birinci çeyrekte değişen koşullar ve trafikle daha da güçlendi.
İkili, birbirlerinin zamanlarına yakından bakarken, başlangıçta seansın başlarında Sebastian ile eşleşecekti.
 
Lance, birinci çeyrekte hızlı tur atan ilk sürücü olacak ve 1.19.913'lük çok geliştirilmiş ikinci çabası Kanadalı rahatça ilk 10'a girmeden önce 1.22.753'lük erken bir atak belirledi.
 
Lance, ikinci görevine hazırlanırken kademeli olarak sırayı değiştirerek 15. sıraya geri döndü.
 
Lance’in Q2 rıhtımı için son hamlesi daha sonra hem rüzgarlı koşullardan hem de pistteki trafikten etkilendi, bu da tur süresini iyileştiremediği anlamına geliyordu.
 
Neyse ki, Portekiz Grand Prix pisti çok sayıda sollama fırsatı sunuyor ve takım yarış koşullarında daha güçlü olacağından emin, bu yüzden amaç ilerlemek ve Pazar günü puanları hedeflemek.
 
“Zor bir sıralama seansı ve dün gösterdiğimiz performans düzeyini geliştirmeyi başaramadık.
 
“Bugün arabada pek rahat değildim ve ona o kadar dayanamadım. Q1'in sonundaki trafik de yardımcı olmadı ve ikinci koşumda bana biraz zamana mal oldu. Dünden oldukça farklı, bu yüzden gideceğiz ve bir dahaki sefere nerede gelişebileceğimizi ve daha iyi yapabileceğimizi anlayacağız.
 

“Bugünün sonucu hayal kırıklığı yaratsa da, yarışta daha güçlü olacağımızı düşünüyorum. Önceki iki yarışta durum böyleydi.

 

“Geçen yıl çok fazla sollama gördüğümüz bir parkur ve yarın zemini telafi etmek için çok zorlayacağım. Güçlü bir ilk tur ve iyi bir strateji ile puan kazanabileceğimizi düşünüyorum. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir