Aston Martin’den Yaratıcılığı, tutkuyu ve yeniliği kutluyoruz etkinliği

Austin’e hoş geldiniz! Bu hafta Amerika Birleşik Devletleri Grand Prix‘sinde Aston Martin Cognizant Formula 1™ Takımı değişimi yönlendiren kişi ve organizasyonları kutlayacak.

I / AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

Bu I / serisinde, Formula 1’in, teknolojinin ve ötesinin geleceğini hızlandırarak, eğrinin önünde olan ve ileriyi düşünen Gelecek Yapıcıları vurgulayacağız şeklinde duyurdukları etkinlikte

Gelecekteki Üreticiler, başkalarının görmediği boşlukları görür.

Hayatlarında ve başkalarının yaşamlarında ilerlemeyi teşvik etmek için bir fikrin, ham yeteneğin, kararlılığın, işbirliğinin ve tutkunun kıvılcımını kullanırlar ve bunu gerçekleştirmeye adanmıştırlar.

Aston Martin Cognizant Formula 1™ Takımı’nın Austin hafta sonu boyunca vurgulayacağı ve F1 ve Future Makers arasındaki doğal eşleşmeyi güçlendireceği bu tutum.

F1, teknolojik yeniliğin zirvesidir ve büyük fikirlerin artımlı kazançlar kazanmak anlamına gelebileceği sürekli gelişen bir yolculuğa çıkabilir.

Future Makers aracılığıyla, Aralarında Gaurav Chand, CMO of Cognizant, SentinelOne Kurucu Ortağı ve CEO’su Tomer Weingarten ve NetApp CEO’su ve Başkanı George Kurian’ın da bulunduğu önemli iş ortaklarından uzman görüşleri alacak.

Future Makers, kararlılık ve kendine inanmayı anlatan özel ve düşündürücü röportajlarla ilham vermeyi hedeflerken, ben / hikaye anlatımı, yaratıcılık ve ifade için bir platformdur.

I / tutkuyu ve yeteneği ödüllendirir ve benzersiz bir yeteneğe sahip olanların yanı sıra olumlu değişimi etkileyenlere de ışık tutmaktadır.

Bu nedenle, Austin’de, şehrin eşsiz kültürünü yakalamak için yerel sanatçılar ve yaratıcılarla etkileşime giriyoruz ve dünyanın her yerinden hayranlarımızı da dahil olmaya teşvik ediyoruz.

Austin, bu senin anın ve iz bırakmak için bir şans. #IAMCREATIVITY aracılığıyla sosyal medyada yeteneklerinizi gösterin. Her şey tamam. Hepiniz hoş geldiniz. diyerek Abd’de etkinlikler konusunda iddealı olduklarını kanıtladılar.

Pérez, Verstappen’in ikinci sıraya yükselmesiyle beşinci kariyer galibiyetini aldı

DTM’in Diğer Motor Sporları Yarışlarından Nasıl Farkları Var?

Ayhancan Güven: “Hedefim Podyumlar Yapmak”

DTM Hakkında Bilmen Gereken 10 Şey

Yarış Değiştiren Anlar – 2023 Suudi Arabistan Grand Prix

Avusturya Grand Prix’si F2027’e kadar devam.

Suudi Arabistan GP’de Bizi Neler Bekliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir