Aston Martin Formula 1 Takımı 2022 sürücü kadrosunu açıkladı

0

Aston Martin Cognizant Formula 1™ Takımı, 2022 için değişmeyen bir sürücü kadrosunu onaylamaktan mutluluk duyuyoruz diye duyurdu. Lance Stroll ve Sebastian Vettel.

Hem Lance hem de Sebastian, Aston Martin Cognizant Formula 1™ Takımı’nın ayrılmaz bir parçası haline geldi. İki sürücümüzün önderliğinde formula 1’in yeni dönemini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Lance Stroll

“Gelecek sezon Formula 1’deki altıncı yılıma takım arkadaşım Sebastian ile birlikte atacağım. Bu Aston Martin Cognizant Formula 1™ Takım kampanyasını birlikte başlattık ve gelecek yıl onunla yolculuğa devam etmeyi dört gözle bekliyorum.

Bu yıl yapmak için yola çıktığımız şeyi başaramadık, ancak bu sadece açlığımızı ve gelecek sezon başarıya giden dürtümüzü güçlendirdi.

Şimdi, Aston Martin’in prestiji ve desteği ve böylesine prestijli bir markanın çektiği parlak yeni sponsor-iş ortaklarıyla, 2022’deki performansımızı artırmak için iyi bir konumdayız.”

Sebastian Vettel

“Yeni nesil Formula 1 araçlarıyla yarışmayı gerçekten dört gözle bekliyorum. Görünümleri çok farklı ve yeni teknik düzenlemeler bize yakın zamanlardan çok daha yakından yarışabilecek otomobiller vermeli.

Daha heyecan verici yarışlar hem sürücüler hem de taraftarlar için harika olacak. Değişiklikler o kadar büyük ki, her takım yeni bir başlangıçtan başlayacak, bu yüzden Aston Martin Cognizant Formula 1™ Takımı’nda bizim için harika bir fırsat olacak.

Yeni büyüyen ekibimizin gücüne inanıyorum, bu yüzden şimdiden 2022’yi sabırsızlıkla bekliyorum.”

Lawrence Stroll, İcra Kurulu Başkanı

“Aston Martin Cognizant Formula 1 için ilk sezon™ Team, kış aylarında otomobilleri düşük tırmıklı bir aero felsefesi kullanan iki takımı dezavantajlı hale getiren düzenleyici değişiklikler nedeniyle hayal kırıklığı yaratan bir başlangıç yaptı.

Ancak son birkaç ay içinde iyi bir ilerleme kaydettik ve hem Lance hem de Sebastian bazı mükemmel performanslar sergilediler.

Kötü şanstan paylarından daha fazlasına sahip oldular, ancak 2022’de genç yetenek ve deneyimli uzmanlığın mükemmel bir karışımıyla devam etmekten mutluluk duyuyoruz.”

Otmar Szafnauer, Takım Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı

“Lance, modern Formula 1’deki en yetenekli sürücülerden biri ve bu ham yeteneğe şimdi ciddi bir yarış aracı ekliyor.

Dört kez dünya şampiyonu olan ve 53’ü kazandığı 271 Grands Prix’sini süren Sebastian, takımımız için de büyük bir değer ve gelecek yıl her ikisinin de mevcut olandan çok farklı bir formülde iyi bir şekilde yarışmalarını bekliyoruz.

Muhalefetimizi asla 6,5 olarak tahmin etmeyiz, bu yüzden fazla söz vermeyi düşünmüyoruz, ancak Lance ve Sebastian’ın ellerine vereceğimiz araçlardan en iyisini alacaklarını biliyoruz.”

Brian Humphries, İcra Kurulu Başkanı, Cognizant

“Cognizant’ın markasını küresel olarak ölçeklendirmeye odaklanarak, Aston Martin ile olan bu stratejik ortaklık, işe alım çabalarımızı artırırken bir C-suite müşteriye daha fazla erişim sağladı.

Lance ve Sebastian harika sürücüler ve Cognizant’ı dünya sahnesinde temsil edişlarindan etkilendik.

Aston Martin‘in BT operasyonlarını desteklemek ve Seb’s ve Lance’in pistteki performanslarına değerli bir katkı sağlamak için dijital yetenekler portföyümüzün tamamını uygulamaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir