Vesseur; Burada, ABD’de iyi bir iş yapmaya gerçekten istekliyiz

0

Alfa Romeo Racing ORLEN, Austin’in 2021 Amerika Birleşik Devletleri Grand Prix’si 17’ye ev sahipliği yaptığı Amerika’daki üç yarışın ilki için Amerika Birleşik Devletleri’ne gidiyor.

Kasım başında Meksika ve Brezilya’da arka arkaya yapılacak yarışlar öncesinde şampiyona turu.

Austin’de yarışmayı özlediğini açıklayan takım oraya en son 2019’da gittiğimizde, bu etkinliğin ne kadar harika bir hafta sonu yaratabileceğinin bir başka hatırlatıcısıydı diyerek ne kadar özlediğini perçinlemiş oldu.

Devre, diğer epik pistlerden en iyi bölümlerden bazılarını geri hatırlatan dalgalı bir düzene sahip harika bir sürücü ve makine testidir; hayat Formula 1’in bir haftalık kutlamasına dönüşürken şehir hiç bitmeyen bir heyecan kaynağıdır; ama bu olayı gerçekten harika yapan şey hayranlar.

Teksas’ı son ziyaret ettiğimizden beri geçen iki yılda çok özlediğimiz şey onların bilgili, tutkulu varlığı şeklinde öve öve bitiremediler pisti ve Gp’yi

Büyük bir Amerikan Karşılamasını deneyimlemek için Amerika Pisti’ne geri döneceğiz: ve Formula 1 olmadan çok uzun süre dayanmış taraftarlar için harika bir gösteri sunarak bu iyiliğin karşılığını sunmayı umuyoruz.

Sıkı, yarışçı ve inşallah eve puan getirmek için çıkacağız. Çünkü austin’e ve ırkına dönüşümüzü kutlamanın en iyi yolu bu olmaz mı?

Alfa Romeo Formula1 takımı bu hafta sonu gerçekleşecek olan ABD Gp’si öncesi, yarış hakkında görüşlerini beyan eden bir dizi açıklamada bulundular.

Frédéric Vasseur “Austin’deki yarışa tek bir amaç göz önünde bulundurarak yaklaştıklarını ve puanlara geri dönüyoruz. diyerek yorumlara başlaydı.

Rusya’da puan aldık ve aynı şeyi Türkiye’de yapmanın iki köşesine gittik, bu da şimdi ile yıl sonu arasında her zaman yarışın Pazar günü ilk onu hedeflemek için bir fırsat olduğunu gösteriyor.

Burada, ABD’de iyi bir iş yapmaya gerçekten istekliyiz, Alfa Romeo markasının Amerika Birleşik Devletleri’ndeki cazibesini ve tüm taraftarların burada güçlü bir yarış yapmasının ne anlama geleceğini biliyoruz.” diyerek sonlandırdı değerlendirmelerini.

Kimi Räikkönen ise değerlendirmelerinde “COTA ile ilgili güzel anılarım var: tabii ki, son galibiyetimi aldığım yerdi, bu yüzden geriye bakmak güzel bir şey, ama arabaya bindim mi bu önemli değil.

Yarıştan bir şey elde etmek istiyorsak her şeyi iyi yapmamız gerektiğini biliyoruz ve bu Cuma günü başlıyor.

Koşulların değiştiği ve onlara tepki vermemiz gereken iki yarış vardı, şimdi Amerika’daki hafta sonunun neler sunmuş olduğunu ve nereye varacağımızı görelim.” dedi.

Antonio Giovinazzi ise: “Austin’deki hafta sonunu sabırsızlıkla bekliyorum. Her zaman ziyaret etmek için güzel bir yer, insanlar süper canayakın ve şehir harika. 2019’da orada yarıştığımız zamanı sevgiyle hatırlıyorum, harika bir hafta sonuydu ve umarım bu sefer de aynı olur.

Türkiye’de bu kadar küçük bir marj için puanları kaçırmak sinir bozucuydu, eve ilk on bitirmeyi getirecek tempoya sahiptik ama olmayacaktı.

Bu sefer de %100′ herşeyimizi ortaya koymamız, herşeyimizi vermemiz gerekecek ve umarım iki hafta öncesine göre daha iyisini elde ederiz.” dedi.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/c3ce19824a81afa1b0f360c9ee5b3f1a.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130