Sebastian, Türkiye Grand Prix’si için yeni kaskını açıkladı

0

Aston Martin Cognizant Formula 1™ Takım pilotu Sebastian Vettel, su kirliliği konusunda farkındalık yaratmak için Türkiye Grand Prix hafta sonu için özel bir baskı kaskını tanıttı.

Formula 1 bu hafta sonu İstanbul Park’a dönerken Sebastian, küresel su kirliliği konusunda farkındalık yaratmak için bunu önemli bir mesaj taşıyan yeni bir kask tasarımıyla yapıyor.

Sebastian, “Bu yıl Türkiye ekolojik felaketle karşı karşıya kaldı, okyanuslardaki algler çok fazla yaban hayatını öldürdü ve okyanuslarımıza yardım etmek için farkındalık yaratmamız gerekiyor.” dedi.

Sebastian'ın yeni kaskı

Günümüz Formula 1’inde kasklar sadece koruyucu bir cihazdan daha fazlası haline geldi. Kendilerini ifade etme platformudurlar ve kokpitte bir sürücü kimliğinin bir parçası olurlar.

Bazı tasarımlar, birden fazla mevsimde sabit kalarak zaman testine dayanırken, diğerleri kısa bir süre bir mesaj iletmek için görünür. Hatta bazıları ikisini de yapmayı başarır.

“Okyanuslar, nihayetinde, tüm yaşamın kökenidir ve dünyanın üçte ikisinden fazlasını kapsar.”

“Bu hafta sonu kaskımın biraz farklı olduğunu göreceksiniz. Küçük bir mesaj taşır: ‘su eşittir yaşam’. Okyanuslarımıza atık dökmemek için elimizden geleni yapmalıyız.

“İster yılda milyonlarca ton plastik ister diğer zehirli şeyler olsun, bu kask farkındalık yaratmak ve okyanuslarımıza dikkat etmemiz gerektiğini vurgulamak için tasarlanmıştır.”

Aston Martin Cognizant Formula 1™ Team‘den Sebastian Vettel’e küresel olarak su kirliliği konusunda farkındalık yaratması için teşekkür etti:

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Manuel Puccetti: “Türk sporcular, bizim ikinci ailemiz gibi oldular”

Paul Denning: “Toprak’ın gerçekten çok ama çok eşsiz bir sürüş stili var”

DTM Hakkında Bilmen Gereken 10 Şey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/bc530d59ce7405addb14cbb5c58b7147.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130