Red Bull Ring’de art arda yarışları için Spielberg’de aksiyona geri döndü

0

Alfa Romeo Racing ORLEN, Red Bull Ring’de art arda yarışların ikinci hafta sonu için Spielberg’de aksiyona geri döndü.

Avusturya Grand Prix’si için yapılan antrenmanlar, takımın test programını ve her iki seansta da iyi kilometreyi engelleyecek önemli bir sorun olmadığı basit bir olaydı. FP1’de yedek sürücü Callum Ilott, yılın ikinci antrenman seansı için Antonio Giovinazzi yerine tur attı.

Geçen hafta sonu Styrian Grand Prix’sinde yapılan yarıştan sonra, takım iki C41’i optimize etmek için sağlam bir tabana sahipti. Yine de, farklı hava koşulları ve lastik bileşikleri geçen haftaya göre bir adım daha yumuşakken, hala öğrenilecek çok şey vardı.

Her iki seansta da pist süresini en üst düzeye çıkarmak, bu hafta sonuna olumlu bir şekilde başlamak için çok önemliydi.

Yağmur tehdidinin gerçekleşmemesiyle, öğleden sonra birkaç yağmur ve bu görev veri toplama açısından tamamlandı. Her zaman olduğu gibi, Cuma gecesi verileri kırmanın ve bugünün öğrendiklerinin Cumartesi ve Pazar günü için iyi bir şekilde kullanılmasını sağlamanın zamanı olacak.

Sonucun Pazar günü gerçekten önemli olduğu geçen seferden daha iyi gittiğinden emin olduklarını açıkladı takım

Kimi Räikkönen
(Şasi 04/Ferrari) FP1: 6. / 1:05.586 (28 tur)
FP2 14. / 1:05.624 (33 tur)

“Oldukça düzenli bir Cuma günüydü. Tabii ki, geçen haftadan sonra herkes pisti gerçekten iyi biliyor, bu yüzden yarına kadar herkesin gerçekte nerede olduğunu öğrenemeyeceğiz. Kendime oldukça güveniyorum, ama marjların o kadar küçük olduğunu biliyoruz ki her şey olabilir.

Sonunda, bu gece bir şeyler bulmamız gerekecek çünkü herkesin bulacağını biliyoruz ve diğerlerinden daha büyük bir adım atmalıyız. Sadece kendimize ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya odaklanıyoruz ve yarının neler getireceğini göreceğiz.”

Antonio Giovinazzi
“Benim için oldukça sorunsuz bir FP2 oldu, prototip lastiklerde bazı turlar ve bazı yüksek yakıtlı koşular da dahil olmak üzere yapmak için yola çıktığımız tam programı bitirdik. Genel olarak olumlu bir seanstı.

Orta saha her zaman olduğu gibi çok yakın görünüyor, bu yüzden özellikle Cumartesi günü kenarda olmak için bu küçük ekstra performansı bulmak için çok çalışmaya devam etmemiz gerekecek. Orta saha her zaman olduğu gibi çok yakın görünüyor, bu yüzden özellikle Cumartesi günü kenarda olmak için bu küçük ekstra performansı bulmak için çok çalışmaya devam etmemiz gerekecek.

Paketimizi iyileştirmeye hak kazanmadan önce hala bir seansımız var ve daha sonra sıralamalarda maksimumumuzu vereceğiz.”

Callum Ilott
FP1: 16. / 1:06.564 (23 tur)
FP2: katılmadı

“Bugünkü seanstan gerçekten keyif aldım: İyi bir ilerleme kaydettiğimi hissediyorum ve iyi miktarda şey denemeyi ve öğrenebildik. Herkes burada tam bir hafta koşarken arabaya atlamak asla kolay değil, ama yine de çok olumlu bir seans olduğunu hissediyorum.

Takımın geçen hafta sonundan kontrol etmek istediği bazı önemli yönleri doğrudan ele alabildik ve sonunda yumuşak lastiklerle bir koşu yapabildik, bu da eğlenceliydi.

Arabaya ve her şeyin nasıl çalıştığına daha aşina hissettim: buna alışmaya başladım ve bu daha iyi çalışmamı sağlıyor, bu yüzden günümden memnunum.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/079c0b2c75682f8fa45af1068a82be1d.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130