Alfa Romeo Tonale, Valtteri Bottas ve Zhou Guanyu ile piste çıkmak üzere

0

Son birkaç gün içinde, Alfa Romeo F1 Takımı ORLEN’in sezon öncesi molası La Thuile’nin muhteşem Alp ortamında gerçekleşti.

Uyum ve konsantrasyon ortamında, takım yaklaşan dünya şampiyonası için stratejilerine ve hedeflerine odaklandı.

İşin başında Alfa Romeo Jean-Philippe Imparato’nun CEO’su ve Alfa Romeo F1 Takımı ORLEN’in Takım Müdürü Frédéric Vasseur vardı.

Elbette kaçırılmaması gereken yeni sürücüler Valtteri Bottas ve Zhou Guanyu’ydı; bu sezondan itibaren, yeni C42 tek kişilik koltukta, ekibin yaptığı işin tüm tutkusunu piste aktaracaklar.

2022 sezonu heyecan verici zorluklarla doludur ve son derece zorlayıcı hale getirmeyi amaçlayan yeni düzenlemelerin gerektirdiği şekilde büyük bir değişiklik yapacaktır.

Onur konuğu olarak, uluslararası basına resmi sunumundan birkaç gün sonra, Tonale, markanın metamorfozunu işaretlemek için İtalya’da ilk kompakt elektrikli SUV olarak ilk kez yer alıyor.

1910’dan beri asil İtalyan sportmenliğinin DNA’sına sadık kalırken, Tonale ile Alfa Romeo’da yeni bir bağlantı ve elektrifikasyon çağına bakarak radikal bir evrim yaşanıyor.

İtalyan tasarımı, kökenini çizdiği konsepte olağanüstü sadıktır. Yepyeni bir bilgi-eğlence sistemiyle rekor kıran teknoloji ve bağlantı.

Tonale için Alfa Romeo, DNA’sını geliştirmek ve müşterilere detaylara titizlikle dikkat ederek en yüksek kalite için sürekli bir arayışla eşleştirilen markanın benzersiz bir sürüş deneyimi özelliğini sunmak için benzersiz, özel teknik çözümler tasarladı.

Tonale gerçek bir elektrikli sürüş deneyimi sunuyor: özel çıkışını yapan, içten yanmalı motor kapalı olsa bile tekerlekleri itebilen Alfa Romeo’ya özgü değişken geometrili turboya sahip yepyeni Hibrit sistemdir.

Dört tekerlekten çekişli 275 hp Plug-in Hybrid Q4 versiyonu, şehir döngüsünde 80 km*’ye kadar elektrik modunda menzile sahip sınıfının en iyisidir ve serideki en güçlü ve verimli otomobili temsil eder.

Müşteriler Alfa Romeo evreninin merkezinde yer almaktadır. Tamamen yeniden tanımlanmış bir müşteri deneyimi için ürün ve hizmet kalitesi maksimuma yükseltildi.

Mont Blanc’ın Vahşi Tarafı olarak bilinen La Thuile, günlük yaşamın koşuşturmasından uzak bir dağ beldesi olarak özelliklerini koruyor ve koruyor.

Bu gibi yerlerde, insanlar doğanın vahşi doğalarıyla bağlantı kurabilir, refahı yenileme ve teşvik etme kapasiteleriyle, Alfa Romeo takım toplantısı için ideal bir ortam haline getirir.

Nefes kesen dağ manzaralarından ve tipik İtalyan sıcak karşılama ve mükemmellik geleneğinden oluşan mükemmel bir tarif.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir