ALPINE’IN GELECEĞI ALPENGLOW ILE BAŞLIYOR

0

Alpine’in büyüleyici geleceğine hoş geldiniz. Alpenglow, Alpine’in yarının yol ve yarış pisti modellerine bir bakış. Alpenglow aynı zamanda bir konsept otomobilden daha fazlasıdır.

Bir marka manifestosu, vizyonunu ve gelişim yol haritasını özetleyen tez, Renaulution planının somut bir sembolüdür ve yaklaşmakta olan Dream Garage modellerinin önünü açmaktadır.

Alpine’in yol otomobili üreticisi, motor sporlarında bir isim ve sosyal sorumluluğunu benimseyen bir marka olarak stratejisini özetleyen bir araç.

ALPINE ALPENGLOW 13 EKIM 2022’DE GELIYOR

Alpenglow, Alpine markasının yarış ve yol modelleri için tasarım ve teknoloji açısından yenilenmesini somutlaştırıyor.

Gelecekteki tüm Alpine otomobilleri için ilham kaynağı.Bu eşsiz Alpine konsept otomobili, 13 Ekim 2022 Perşembe günü saat 09:00’da (Paris saatiyle) tüm Alpine platformlarında tanıtılacak.

Dünya prömiyerini 17 Ekim’de 2022 Paris Otomobil Fuarı’nda yapacak.

Alpenglow, Alpine’in vizyonunu somutlaştırıyor: sportif bir gelecek, Alpenglow yarının Alpine modellerinin hem yolda hem de rekabette nasıl olacağını gösteriyor.

Alpenglow bir konsept otomobilden daha fazlasıdır. Markanın gerçek bir ifadesi, hırslarının ve stratejik planının temel taşıdır.

ALPENGLOW, ÖNCEDEN BELIRLENMIŞ BIR ISIM

Alpenglow, güneş doğmadan önce ve gün batımından sonra dağlarda yatay bir kırmızı renkli ışık çizgisinin göründüğü aydınlık bir fenomeni ifade eder.

Bu konsept otomobilin misyonunu açıkça ifade ediyor: yarının devrimci formlarının ve teknolojilerinin ortaya çıkacağı anı büyütmek ve markanın yeniden canlanma vizyonu sunması. Sizi arkanıza yaslanıp manzaranın tadını çıkarmaya davet eden bir isim.

NASIL KEŞFEDİLİR?

Bu çığır açan konsept otomobil, 13 Ekim Perşembe sabahı tüm Alpine platformlarında tanıtılacak ve 17 Ekim Pazartesi günü başlayacak olan 2022 Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenecek.

Mondial de l’Auto’daki Alpine etkinlik platformuna erişin: https://events.alpinecars.com/en/

Alpenglow duyguları, yaratıcılığı ve zarafeti aktarıyor ve hidrojen gücü de dahil olmak üzere yeni sürdürülebilir yaklaşımlarla otomotiv ve motor sporları mükemmelliğine kapı açıyor.

Bu konsept, gelecekteki tüm Alpine otomobil tasarımları, teknolojileri ve atılımları için başlangıç noktasıdır ve markanın tarihine sadık kalmaktadır.

Alpine sürmenin getirdiği tüm gerçek duygular hala orada, yollarda ve pistlerde. Geleceğin Alp otomobillerinin direksiyonuna geçin.

Alpenglow’un güçlü ve cömert tasarımı, Alp otomobillerinin yarın nasıl olacağına ve motor sporlarının ilerlemesine yönelik vizyonumuza dair ipuçları veriyor. Hidrojen teknolojisi ile sorumlu bir geleceğe ve sürüş keyfini her zamanki gibi gerçek tutmaya olan bağlılığımızı güçlendiriyoruz.

Laurent Rossi, Alpine CEO’su

Mondial de l’Auto’daki Alpine etkinlik platformuna erişin: https://events.alpinecars.com/en/

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir