Tech3 KTM Factory Racing Misano’da aynı hedeflerle gidiyor.

0

Iker Lecuona, Aragon MotoGP, 11 September 2021

Iker Lecuona’nın MotorLand Aragón pistinde yaptığı çok güçlü yarıştan sadece birkaç gün sonra kaldığı yerden devam etmek istiyor.

İspanyol genç, 2021 MotoGP Dünya Şampiyonası sezonunun 14. Böylece Lecuona kaldığı yerden devam etmeyi, yavaş yavaş gelişmeyi ve birinci sınıf alanının zirvesine doğru yol almayı hedefliyor.

Danilo Petrucci için Gran Premio di San Marino e della Riviera di Rimini bir ev turuna işaret ediyor. Bu nedenle, hırslı İtalyan hedefleri aynı şekilde KTM RC16’daki iyileştirmelerine devam etmek ve yerel kalabalığın önünde iyi bir performans göstermek için motive ve umutlu. Her zamanki gibi, eylem Cuma günü yerel saatle 9.55’te Free Practice one ile başlıyor.

“Misano’da çok şey bekliyorum. Geçen yıl orada çok hızlı iki yarış yaptım, ancak çaylak yılımdı. Bu sezonki son beş raunt için kendimi çok iyi hissediyorum. Bisiklete, takımıma ve kendime çok güveniyorum. Zirveye daha yakın mücadele edebilmek için aynı seviyeyi koruyabileceğimizi ve hatta bu küçük adımı atabileceğimizi düşünüyorum.”

Iker Lecuona

Şampiyona: 18lik

Puan: 38


“Son olarak, benim için başka bir ev yarışı ve geçen yıl KTM Misano’da iyi bir performans gösterdi.

İyi durumdayız, mükemmel değiliz, ama belki de bu devredeki uzun düzlükler tarafından daha az cezalandırılıyoruz.

Danilo Petrucci

Şampiyonluk: 19lik

Puan: 37

Misano’daki iki raunddan ilki ve kesinlikle orada hızlı olmak istiyorum. Kendimizi iyi hissediyoruz, ancak yine de Sıralama pozisyonumuzu geliştirmeli ve öndekilere daha yakın olmaya çalışmalıyız. Mümkün olduğunca çok puan almak istiyorum.”


Hervé Poncharal

Ekip Yöneticisi

“Aragón Grand Prix ve Misano yarışı arasında sadece birkaç gün. Düşünmek için zaman yok, sadece İspanya’nın merkezinden Adriyatik sahiline seyahat ediyoruz.

Açıkçası, Aragón olumlu bir haftaydı ve Miguel ve Iker’in geçen yıl çok hızlı olduğu misano’ya doğru yola çıktık ve orada rekabetçi olmamamız için hiçbir neden yok.”

“Iker şu anda çok iyi bir koşuda. O pozitif, her hafta sonu zorluyor ve gelişiyor. Eminim geçen hafta Aragón’da yaptıklarından daha iyisini yapmak için can atıyordur.

Danilo için bir ev yarışı olacak, ki bu çok önemli olacak. Pisti sevdiğine inanıyorum, bu yüzden nerede durduğumızı görmek için Cuma günü FP1’i başlatmak için sabırsızlanıyoruz.

”İnşallah orada heyecanlı ve güçlü bir hafta sonu daha yapacağız.”

Hervé Poncharal

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir