Sanırım bu şimdiye kadarki en iyi Cuma günümüz oldu

0

Sebastian: “Sanırım bu şimdiye kadarki en iyi Cuma günümüz oldu. Lance ve benim için bir sürü tur attık ve yarış öncesinde önemli ödevler yaptık.

Sebastian: “Sanırım bu şimdiye kadarki en iyi Cuma günümüz oldu. Lance ve benim için bir sürü tur attık ve yarış öncesinde önemli ödevler yaptık.

Aston Martin Fı’den Vettel, en iyi cuma gününü geçirdiklerini söyledi ve yeni gerçekleştirilen güncelleme ve parçaların doğru olduğunu söyledi.

“Bugün kendimi mutlu hissettim ve ileriye doğru atılmış bir adım olan yeni parçaları denemek için bir fırsattı. Çok yakın bir orta saha rekabetinde yarın tam olarak nerede olacağımızı söylemek zor, ancak bu gece performansın onda birkaçını daha sıkmak için biraz daha fazla bulmaya çalışacağız.”

Takım arkadaşını ilk kez Portekiz pistinde geçen sürücü İspanya’da aynı gelişim ivmesini devam ettirdi.

Her iki Cuma seansında da takım arkadaşını geride bırakmayı başardı.

Takım yeni güncelleme paketini ilk kez kullandı ve bu pistte yeni parçaları test ediyor olmakta ve sonuçlardan gayet memnun görünüyor

Vettel yeni güncellemenin ekstradan yere basma kuvveti getirdiği şeklindeki soruya kesinlikle evet şeklinde cevap verdi.

İlk hedeflerinin 3.ncü bölüme kalmak olduğunu bunu başarırlarsa güncelleme konusunda daha net gelecek vizyonuna sahip olacak takım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir