Yarın, ilhamını WEC’ten (Dünya Dayanıklılık Şampiyonası) alan Le Mans Sanal Serisi’nin ikinci turuna çıkıyor.

rFactor 2 platformunda çalıştırın, sahne Spa-Francorchamps’ın 6 Saati ve FDA Espor Takımı Monza’da ilk kez çıkana farklı bir sürücü kadrosu çalıştıracak.

Maranello, 15 Ekim 2021 - Yarın, ilhamını WEC'ten (Dünya Dayanıklılık Şampiyonası) alan Le Mans Sanal Serisi'nin ikinci turuna çıkıyor.

Karışık Takımlar. Diğer Espor şampiyonalarının aksine, bunun kuralları, mürettebatın FIA serisinden sim sürücüleri ve profesyonel yarışçıların bir karışımından oluşması gerektiğini belirtiyor.

Belçika’daki 51virtual Ferrari 488 GTE numarasının kokpitinde, rFactor platformunda mükemmel bir sicile sahip hollandalı Jordy Zwiers, 2019 sanal 12 Saat Sebring’i kazanan Dane Martin Dyrlung, aynı zamanda bir rFactor uzmanı, takımla ilk maçına çıkıyor ve gerçek yarışçı David Perel, geçen yıl sanal Le Mans 24 Saat de dahil olmak üzere çeşitli Ferrari‘lerin direksiyonunda bol miktarda deneyime sahip çok yönlü Güney Afrika.

Üçlü, prototip ve GT sınıfları arasında eşit olarak bölünmüş 37 takımla karşı karşıya gelecek. Pistte başka bir Ferrari daha olacak, SIMMSA Esports 488 GTE.

Yarışı nasıl izleyeceğim. Spa-Francorchamps etkinliği, elemelerle başlayarak WEC YouTube kanalında yayınlanacak. Yarış Tsİ 14:00’te başlayacak.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Manuel Puccetti: “Türk sporcular, bizim ikinci ailemiz gibi oldular”

Paul Denning: “Toprak’ın gerçekten çok ama çok eşsiz bir sürüş stili var”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir