Aston Martin, bu hafta F1 Esports Pro Şampiyonası’nda ilk rekabetçi maçına çıkmaya hazırlanırken yeni bir dönemin arifesinde.

2021 F1 Espor Pro Şampiyonası

Aston Martin Cognizant Esports Team sürücüleri Lucas Blakeley, Daniele Haddad ve Shanaka Clay dört etkinliğin ilkine giriyor, çünkü takım düzeni sarsma ve keskin uçta yarışma kararlılığıyla sanal dünyaya yeni bir enerji getiriyor.

Üçlü, Formula 1’deki rakipleri McLaren Shadow ve Williams Esports’u finale giderken yendikten sonra V10 R-League’de başarılı bir 2021 mücadelesinin ardından seriye katılıyor.

Aston Martin Cognizant Esports Team sürücüleri, Ekim ayı başlarında piyasaya sürülen yeni EPOS H6PRO oyun kulaklıklarıyla da yarışacaklar.

Titiz bir sezon öncesi tamamlanan Aston Martin Cognizant Esports Team, başarı için savaşmaya hazır dinamik ve yetenekli sürücü kadrosunu ve deneyimli yönetim ekibini sergilemeye hazırlanıyor.

2021 F1 Esports Pro Şampiyonası Çarşamba ve Perşembe günü Bahreyn Uluslararası Pisti, Şanghay Uluslararası Pisti ve Red Bull Ring’de üç turla başlıyor.

2019’dan bu yana Team Silverstone ile uzun süredir ilişkisi olan Lucas ve Daniele açılış etkinliğinde yarışırken, 2020 Pro Draft seçimi Shanaka çifti destekleyecek.

Tüm turlar, gelişmiş gerçekçiliğe sahip sürücüler için yeni bir zorluk sunan Formula 1 video oyunu serisi F1 2021’e en son eklenen yarışta% 35 yarış mesafesinde yapılacak.

Elemeler ve her tur için yarış küresel olarak yayınlanacak. Daha fazla bilgi için lütfen yerel TV rehberinize bakın.

F1 Espor Oyunu - Sebastian Vettel

Aston Martin Cognizant Esports Team Espor Sürücüsü Lucas Blakeley: “2021 F1 Esports Pro Championship’in birinci etkinliğinde, Bahreyn, Çin ve Avusturya ile seride daha önce yarıştığımız üç pistimiz var.

“Burada daha önce bilgimiz olduğu için, yeni bir oyun üzerinde yarışıyor olsak da, bir aşinalık duygusu var. En başından beri hedefim o gün elimden gelenin en iyisini yapmak ve umarım bu iyi sonuçlar verir.

“Sonuçta, ilk sıralama seansına kadar ne kadar hızlı olacağımızı bilmiyoruz, ancak hazırlığımız iyiydi ve her şey sorunsuz giderse, sezona güçlü bir başlangıç yapabiliriz.”

Aston Martin Cognizant Esports Team Espor Sürücüsü Daniele Haddad: “Geçen yıl zorlu bir sezon geçirdik, ancak şimdi çok farklı bir konumdan başladığımıza inanıyorum.

F1 Esports Pro Championship, Espor’daki en rekabetçi seri ve bizim gibi diğer takımlar da iyi hazırlandı, bu yüzden Event One’da saha birbirine çok yakın olacak.

F1 Esports Oyunu - Sebastian Vettel Hollanda

“En iyi şekilde yarışmaya hazır olduğumuza inanıyorum ve sahip olduğumuz tüm performansı çıkarabilmek için her şeyi optimize ettiğimizden emin olmalıyız.

“Bunu yapabilirsek ve sezonu yarışa göre alırsak, her zaman hedef olan üst sıralar için savaşmak için çok iyi bir konumda olabileceğimizi düşünüyorum.”

Aston Martin Cognizant Esports Team Espor Sürücüsü Shanaka Clay: “Bu hafta F1 Esports Pro Şampiyonası’ndaki ikinci sezonumu alacağım için çok heyecanlıyım.

“Lucas ve Daniele, 2021 kampanyasının ilk etkinliğinde yarışacaklar ve bahreyn, Çin ve Avusturya yarışları için mümkün olan en iyi konumda olabilmeleri için perde arkasında onları destekleyeceğim.

“Gelecek vaat eden bir sezon öncesi programından sonra, iyi bir konumda olmamız gerektiğini düşünüyorum ve birlikte iyi bir performans gösterebileceğimizi ve önümüzdeki sezon için kendinden emin olabileceğimizi düşünüyorum.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir