PHILIPS HUE VE ALPINE ESPORTS, F1 ESPORTS SERIES PRO ŞAMPIYONASI IÇIN IŞIK TUTTU

0

Ortaklık, oyun dünyasında aydınlatma ve görsel sağlığın önemini vurgulamayı umuyor.

Doğru aydınlatma ambiyansına sahip olmanın, kullanıcının odaklanmasına, dikkat dağınıklığını önlemesine ve göz sağlığına zarar verebilecek parlamayı azaltmasına izin vererek performansı artırdığı kanıtlanmıştır.

Alpine Esports, 13 Ekim 2021’de üçlü bir etkinlikle başlayacak olan F1 Esports Series’in bu yılki dördüncü sınayışı.

Fransız Nicolas Longuet ve Şilili Fabrizio Donoso, Renault Vitality adı altında 2020 serisindeki üçüncülüklerinin ardından Alp renklerindeler bu sezon.

Geçen yılki çifte Macaristan’dan yetenekli yeni oyuncu Patrik Sipos katılacak. Philips Hue, yaklaşık dokuz yıldır kaliteli aydınlatma konforunu ışığın faydalarıyla buluşturmak için aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

Alpine Esports sürücüleri, Philips Hue’yu kullanarak gece saatlerinde yarışma alanında veya kendi üslerinde tercih ettikleri aydınlatma atmosferini yaratabiliyor.

Yumuşak bir gün doğumuna uyanabilir veya sezgisel Philips Hue uygulamasını kullanarak tam bir rekabet gününden sonra akşamları rahatlatıcı bir atmosfere sahip olmak için renkli bir ışık seçebiliyorlar

Işık türünün üstünde, rengin de bir etkisi vardır: enerji için kırmızı ve zihni uyarmak için, rahatlamak ve zihinsel yükü azaltmak için mavi, iyi bir ruh hali için pembe, daha iyi konsantrasyon için soğuk beyaz sarı veya yaratıcılık için mor.

Yarışma sırasında Alpine Esports ışıklı kimliğini seçebilir. Ekip, akışlar sırasında kolayca tanınacak ve izleyenler için gerçek bir oyun içi sürükleyici deneyim yaratacak.

Philips Hue aydınlatması, Alpine Esports mini dizisi “The Conquest”in gelecek bölümlerinde yer alacak.

Alpine Esports geliştirme başkanı ve geliştirme ortağı Race Clutch’ın sahibi Richard Arnaud“Espor, rekabete göre avantaj sağlamak için performans kazanmak için sürekli olarak yeni alanlar araştırıyor.

Görme keskinliği zaten gerçek bir farklılaştırıcı olarak tanımlanmıştır ve aydınlatma büyük bir katkıda bulunur.

Bu alana olan anlayışımızı artırmak için Philips Hue gibi büyük bir isimle çalışacağımız için çok heyecanlıyız.”

Cedric Journel, Başkan Yardımcısı, Alpine Satış ve Pazarlama, Alpine: “Bu alana ve ticari fırsatlarına olan bağlılığımızı göstererek Espor’daki büyük markalarla ortaklık yapmaya devam ediyoruz.

Philips Hue, ev bağlantılı aydınlatmada pazar lideridir ve en iyi sporculardan oluşan ekibimizle son derece rekabetçi F1 Esports Serisi’ndeki ortaklığımız, onları inovasyonun ön saflarında tutmak için daha da büyük bir teknoloji tanımlamalarına yardımcı olacaktır.” dedi.

Signify France Tüketici Varlığı Pazarlama Müdürü Carine Legoux: “Alpine Esports ile olan ortaklığımızdan son derece gurur duyuyoruz.

Işık, oyunculara daha fazla oyun sürükleyicilik, refah ve gelişmiş performans getiriyor! Bu nedenle, oyuncuları akış alanlarında değil, aynı zamanda günlük rutinleriyle kendi üslerinde desteklememiz oldukça doğaldı.

Evdeki odaların çoğu çok amaçlıdır. Her türlü aktiviteye uyum sağlayacak kadar çok yönlü olmaları gerekir.

Philips Hue bağlantılı aydınlatmanın tüm farkı kolayca yaratabileceği yer burasıdır. Performans bu tür oyuncular için de gereklidir ve yeni bir araştırmaya göre, bir ortamın doğru aydınlatılabilmesi konsantrasyon ve bellekte% 25’e kadar artış ve her gün% 4’ten fazla verimlilik artışı sağlayabileceğini söyledi.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir