Aston Martin Cognizant Espor Takımı V10-R Ligi’nde yine kazandı

0

Aston Martin Cognizant Esports Team, V10-R League’de Monza ve Mugello’da Yas Heat’e karşı kazandığı zaferle Espor sezonuna mükemmel başlangıcını sürdürdü.

Aston Martin Cognizant Esports Team, V10-R League’de Monza ve Mugello’da Yas Heat’e karşı kazandığı zaferle Espor sezonuna mükemmel başlangıcını sürdürdü.

Aston Martin Cognizant Esports Team, Lucas’ın rakibiyle yan yana ilk şikan içine mücalesine rağmen Takım yarışında galip geldi.

Kısa bir süre üçüncülüğe gerileyen İskoç, hızlı bir şekilde Thomé ve Biancolilla’yı, yarışı zor geçen Mugello düzeninde karar verecek bir hamleyle liderliğe geri dönmek için hamle yaptı.

Shanaka ve Daniele sahanın daha gerilerine başladılar, ancak Aston Martin Cognizant Esports Team’in yarış galibiyetini mühürlemek için Yas Heat’ten daha fazla puan kazanmasını sağlamak için etkinliği dördüncü ve beşinci olarak tamamladılar.

Yarışta Aston Martin Cognizant Esports Team yine galip geldi. Daniele yarışa başladı ve başlangıçta Biancolilla’dan geri kaldı, ancak rakibinin pite girerken yarım saniyeden fazla zaman kaybetmesi ile geri toparladı.

Daniele, Lucas hızlı bir sürücü değişimi nedeniyle 4.5 saniyelik bir farkla giderken, pitlerde bir yarışın Aston Martin Cognizant Esports Team’in yolundan gitmesine yardımcı olduğu için ölçü çok önemliydi.

Lucas, Thomé’ye karşı farkı koruyacak ve yarışı tamamlamak ve zaferi mühürlemek için direksiyonu Shanaka Clay’e teslim etmeden önce joker turuna devam etti.

Takımlar daha sonra bir çift heyecan verici yarış için Monza’ya geçti ve takım arka arkaya temiz bir yarıştan sonra az bir şekilde kaybetti. Lucas, röle yarışının başında Biancolilla’yı kovaladı ve sadece Yas Heat sürücüsü için üç saniyelik bir tampon farkı oluşturdu. Lucas, Daniele’ye Thomé’ye karşı bir savaş şansı vermek için boşluğu yaklaşık bir saniyeye düşürmek için ilk turunda ve joker turunda çarpıcı bir geri dönüş yaptı. Shanaka’ya son turda bir dövüş şansı vermek için İtalyan Grand Prix pistinde Yas Heat sürücüsünü kovaladı, ancak kazanmayı kılpayı kaçırdı. Ancak Aston Martin Cognizant Esports ekibi, 3-1 Zaferini tamamlamak için takım yarışında zaferle turu tamamladı. İnanılmaz bir ilk turda Lucas, biancolilla ve Weigang’ın Yas Heat sürücüleri arasında açılış köşelerine üç yönlü sıkıştıdı.

Lucas daha sonra weigang ile liderlik için uzun bir yarış Savaşı yapacaktı ve bu da rakibinin Parabolica’nın önünde baskı altında döndüğü dramatik bir son turla sonuçlandı. Shanaka ve Daniele, Thomé ve Biancolilla’ya karşı kendi mücadelelerini yaptılar ve galibiyeti kapatmak için sırasıyla dördüncü ve beşinci oldular. Zafer, Aston Martin Cognizant Esports takımının,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/2026a9665288804917d6cb1f9434d4b3.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130