Frede, Formula E Aracıyla Valencia’da Gerçekleşle Yüzleşti.

0

Red Bull Racing Esports sürücüsü, Gen2 Formula E aracının direksiyonuna geçti.

Red Bull Racing Esports sürücüsü, Gen2 Formula E aracının direksiyonuna geçti.

Red Bull Racing Espor Sürücüsü F.Rasmussen FormulaE’nin Espo serisi şampiiyonluğunu kazanma ödülünün bir parçası olarak bugün Valencia’daki Ricardo Tormo Pisti’nde Gen2 Formula E aracı sürme şansı verildiği için çok heyecanlı olduğunu beyan etti.

Daha önce gerçek hayatta hiç pist etrafında gerçek bir aracı sürmemiş olan Frede, önce güvenlik aracıyla pistte dolaştı ve daha sonra İspanya pistinde birkaç tur boyunca güvenlik aracını takip etmek için Formula E aracına bindirildi. Araçtan indiğinde Frede pistte olduğu için kendinden geçtiğini. “Bu inanılmazdı, eğlendim. Daha hızlı gitmek isterdim, ama güvenlik aracı nedeniyle yapamadım – bu muhtemelen iyi bir şey, belki bir dahaki sefere!”

Hızlanma ilk başta beni şaşırttı, ama gerçekten güzel hissettirdi. Koltuğa geri itilme hissine bayıldım.

Frederik Rasmussen Studio Shot

Frede Rasmussen

Espor, gerçek şeye yakın olduğu anlamına gelen gerçekçi grafikler ve ekipmanlarla yarışları gerçekmiş gibi yaşatan bir spor, ancak yapamadığı tek şey pistte hissedilen güçler ve Frede’in Formula E aracını sürmekten gerçekten zevk aldığı şey buydu. “Hızlanma ilk başta beni şaşırttı, ancak gerçekten güzel hissettirdi. Koltuğa geri itilme hissine bayıldım. Simülatörde elde etmenin nedeni bu, benim için yeni bir deneyimdi.”Frede simülatöründe evde pratik yapıyor, arabayı ve Valencia pistini öğreniyor, Frede: “Gerçek bir araba sürmek eğlenceliydi, aslında sim’e çok benziyordu ve neredeyse hemen evde hissettim,” diyen Frede, ekleyerek ne kadar kendinden emin olduğunu gösterdi: “İlk turun sonunda virajlardan kayıyor olsam da, fark ettiğim bir şey, pistin sanal ortamda kullandığımdan biraz farklı olduğuydu.

Arabanın limitini bulmayı çok isterim ve hepsini tekrar yapmayı çok isterim, herkese teşekkür ederim.

Frederik Rasmussen Studio Shot

Frede Rasmussen

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/d7a1f33c53cb2b56220228da1014e263.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130