Dave; Başka bir yeni parça öğrenmek keyifli bir deneyimdi

0

Başka bir yeni parça öğrenmek keyifli bir deneyimdi ve Losail Uluslararası Pisti beklentileri karşıladı.

Akan yüksek hızlı virajlar zorlu ama ilginç ve sürücüler tarafından beğeniliyor.
Akşamki FP2 seansı, aracı yarınki Sıralama seansına hazırlamak için çok faydalıydı.

Araç dengesi ve lastik performansıyla nereye vardığımız konusunda oldukça mutluyuz ve bu gecenin üstüne çıkmamız gereken birkaç şey olmasına rağmen, hafta sonuna başlamamızdan oldukça memnunuz.

Yarınki FP3 seansı sıcak olacak ve muhtemelen Elemelerdeki koşulları çok temsil
etmeyecek.

Oturumu araç spesifikasyonunun birkaç bölümünü sonuçlandırmak için kullanacağız, ancak kilit alanlar bugünün deneyimine göre sabitlenecek.

Sıralama Ve yarışa devam eden bazı belirsizlikler olacak ve bu yüzden ortaya çıktıkça duruma uyum sağlamayı ve koşullardan en iyi şekilde bakmayı dört gözle bekliyoruz.

Bugün orada çok eğlendim.

George Russell

Russell ayrıca şunaları söyledi: Sürmek için gerçekten eğlenceli bir devre ve çok hızlı, muhtemelen beklediğimizden daha hızlı.

Lastik bozulması nispeten düşük görünüyor, bu da oldukça sert itmemize izin veriyor, bu da hepimizin bir pistten sürücüler olarak istediği şey.

Bunun Pazar günü gerçek yarış için ne anlama geldiği, orada sollamak için en kolay görünmediği için çok emin değilim.

Ancak, koşullar yarın değişecek gibi görünüyor, ki bu da umarım olumlu olacaktır, ancak değişmeseler bile, duruma uyum sağlayacağız.

Buradaki kerbler de yaptığımız hızlar göz önüne alındığında oldukça acımasızdır, bu yüzden sadece daha yavaş değil, aynı zamanda arabaya zarar verebileceği için sınırın üzerinden geçme konusunda bir uzlaşma ve direnç unsuru olması gerekecektir. Genel olarak, eğlenceli bir gündü.

Nicholas Latifi: Losail Uluslararası Pisti’nin simülatörde sürdükten sonra eğlenceli olmasını bekliyordum ve hayal kırıklığına uğratmadı!

Gerçekten hızlı ve çok fazla dar virajla akıyor, bu mevcut Formula 1 araçları için harika ve bence kendi aracımızın özelliklerine iyi uyuyor.

Orada iyi gidiyormuşuz gibi hissettim, ancak bu zamanlama ekranlarına yansıtılmadı, bu yüzden bu gece topladığımız verilere bakacağız ve yarın için bir adım atabileceğimiz alanları bulacağız.

Yepyeni bir devre, Elemelere girerken birçok değişken getiriyor, ancak her takım aynı konumda olacak, bu yüzden bu zorlukların üstesinden gelmek için elimizden geleni yapacağız.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir