Bugün beklediğimizden çok daha zordu

0

George Russell 11’e girmeye hak kazandıth ve Nicholas Latifi 18th Portekiz Grand Prix’si

George Russell 11’e girmeye hak kazandıth ve Nicholas Latifi 18th Portekiz Grand Prix’si

George, Williams için en iyi sıralama performansını garantiledi ve bu sezon üçüncü kez Q2’ye ulaştı. 1:19.109’luk son zamanını yayınlayan her iki seans boyunca gelişmeye devam etti – Nicholas seans boyunca iyi bir ilerleme kaydetti ve en hızlı turunu 1:20.285′ ile yayınladı,

Araç Performansı Başkanı: Bugün beklediğimizden çok daha zordu, lastik dünden çok daha farklı bir hazırlık gerektiriyordu. Neyse ki, zor bir FP3’den sonra, sayıldığında doğru yaptık ve bir kez daha Q2’ye girdikten sonra, George son bir itme turuna hazır hazırlığı kurabildi, ki bunu mükemmel bir şekilde yürütebildi. Q3’e girememek için biraz hayal kırıklığına uğradık, ancak yarışa yeni bir lastiğe sahip ilk araç olarak yarın için güçlü bir konumdayız.


Nicholas Q1’de çok talihsizdi ve dün Q1’in başında George ile antrenman yapmak için zor bir günden çok iyi bir şekilde iyileştikten sonra, Q1’in sonunda son bir turu kaçırdığını görmek sinir bozucuydu.

Bugün çok iyiydi ve Imola’da olduğu gibi zihinsel gücü yerinde idi. Son turuna hazırlanırken ona yardımcı olmak için daha iyi neler yapabileceğimizi gözden geçirmemiz gerekiyor, ancak bu kadar çeşitli lastik stratejileri ortaya çıktığında, tüm trafiği yönetmek çok zor.


Bizden harika bir performanstı.

George Russell

Bu sabah sonra Q2’yi beklemiyordum, ancak gridde P11’i tek başıma bekliyordum. Şu anda bunu gerçekleştirdik. Son üç yıldaki en iyi eleme pozisyonumuz, bu yüzden gerçekten gurur duyuyorum. Hepimizin sorumlulukları var ve takım olarak gerçekten iyi bir iş yaptık. Yarın ilerlemeye devam etmeliyiz.

İyi bir yarış arabamız var – düzlüklerde hızlı, bu yüzden ne yapabileceğimize bakalım. 

Bugün bir gecede bazı büyük değişiklikler yaptığımız için bir gelişmeydi. Ancak, bizim için en iyi sıralama değildi ve Q1’in sonunda temiz bir tur atamadım.

Nicholas Latifi

Herkes etrafımda kayıyor gibiydi ben hala pist yüzeyi ile birlikte araba dengesi ile mücadele ediyorum. Biraz sinir bozucu bir gündü ama yarış yarın ve buna odaklanmalıyız.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir