Teksas’taki son yarış, bu şampiyonluk savaşının ne kadar yoğun olduğunun daha fazla kanıtıydı.

0

‎Toto, “Teksas’taki son yarış, bu şampiyonluk savaşının ne kadar yoğun olduğunun daha fazla kanıtıydı.” dedi.

“Bu zorlu, her iki takımı da daha yüksek seviyelere itiyor ve kendimize yaptığımız olumlu baskı bunu son derece keyifli bir mücadele haline getiriyor.

“Lewis, galibiyeti çok hızlı bir Max’ten kapmaya çalışmak için alternatif strateji üzerinde mükemmel bir şekilde uygulanmış bir strateji‎‎ yaptı.‎

‎”Sonunda yeterli değildi, ancak elimizden geleni verdiğimizi ve Lewis’in galibiyet için kovalamacasında acımasız olduğunu biliyoruz.

Valtteri, grid cezası nedeniyle zor bir pozisyonda başladıktan sonra çok iyi sürdü, bu da kalan beş yarış için yapmamız için doğru çağrıydı.‎

‎”Pozisyonlar kazandı, iyi puanlar aldı ve bu yapıcılar savaşında bizim için yararlı oldu. ‎

02_M285441

‎”Mexico City’ye döndüğümuz için hepimiz heyecanlıyız, çok canlı bir yer, karakter dolu ve her zaman sıcak bir karşılama alıyoruz.

Orada olmayı dört gözle bekliyoruz ve pistteki atmosfer her zaman elektrikli. ‎‎”Red Bull geçmişte orada iyi gitti ve en güçlü pistimiz‎ olmadı, dedi.

Açıklamalarına devam eden Toto; Ancak bu yıl, her şeyin mümkün olduğunu ve daha önce zayıf olduğunuz devrelerin aniden güçlü olduğunuzu ve bunun tam tersi olduğunu göstermiştir.‎

‎”Bu nedenle, birikmede bir bilinmeyen katmanı ekler, bu da sadece heyecanı arttırır. ‎‎ “Yarışa göre işleri yarışa almaya ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz ve Cuma günü meksika’ya koşarak yere ineceğiz, aracın performansını iyi anlayacağız ve oradan inşa edeceğiz.” ‎diyerek hafta sonunnun yarışını yorumladı.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir