Toto, “Meksika’daki her fırsatı optimize etmedik

0

Toto, 2022 Formula 1 sezonunun sondan bir önceki turu olan São Paulo Grand Prix’si öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Toto, “Meksika’daki her fırsatı optimize etmedik, ancak Lewis’in podyuma çıkması ve George’un P4 finişi ile yine de iyi puanlar almayı başardık.”

“Galibiyet mücadelesinde olmak cesaret vericiydi ve yılın başından beri ne kadar yol kat ettiğimizi gösteriyordu.

“Her zaman en üst sırayı hedeflerken, bu ilerlemeden gurur duymalıyız ve yıl sonuna ve 2023’e kadar devam etmesini hedefliyoruz.

“Brezilya sezonun son çift başlığını atıyor. Interlagos ikonik bir pist ve Lewis’in geçen yıl Sprint ve Yarış’taki muhteşem performansı da dahil olmak üzere birçok özel F1 anının sahnesi.

“Brezilya’ya geri döndüğümüzden gurur duyuyoruz, Lewis bu hafta fahri vatandaş oldu ve geçmişte orada çok güzel anılar yaşadı.

“Kağıt üzerinde, bizim için Meksika kadar güçlü bir pist olmadığını söyleyen Toto, ancak ne olursa olsun, son yarışlardaki ivmemizi korumak istiyoruz.” dedi.

Bu yüzden, bir kez daha karışımda olmak için çok çalışmaya devam edeceğiz.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/890e0caf6f3c6993e121881c7c17478c.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130