McLaren: ”Sosyal tepki mi? Bazıları için kalp kırıklığı”

0

Takımın resmi sitesinde Sosyal medyaya göre Emilia Romagna Grand Prix’si başlıklı bir haber yayınlandı. Sosyal medya fanlarından derlenilerek hazırlanmış yazı üzerinden kakımın yaşadığı hayal kırıklığını ve yarışta yaşanılan kuralların uygulanmasına bir tepki niteliğinde çok hoş bir yazı olmuş.

Sizin de ilginizi çekecek bölümleri derledik. İşte bazı bölümler.

Imola’da hızlı olmak için agresif, kararlı ve tartışmasız cesur olmalısınız. O zaman, 2021 Emilia Romagna Grand Prix’sinde sürücülerin mutlak sınıra ve çoğu zaman bunun ötesine ittiğini görmek küçük bir mucize. Elemelerden sonra biraz ümitlerimizin sönmüş olmasını hissetmemize neden oldu, ancak her şey Pazar günü için iyi geldi. Son yedi yıldaki dördüncü podyumumuz. Bu muhteşem sürüşler, pit duvarından ilham alan çağrılar ve mükemmel takım çalışması sayesinde.

Sosyal medya gibi, Imola da inanılmaz derecede affedilmez bir yer olabilir, Santerno nehrinin kıyısında McLaren için unutulmaz bir kaç gün için ne yaptı? Böyle olaylı bir grand prix’den sonra nereden başlayacağımızı bilmek zor, ancak hafta sonlarının gerçekten ısınmaya başladığı andan itibaren bazı şeyleri başlatacağız…

Son serbest antrenman seansını en hızlı ikinci sırada tamamlayan Lando, güçlü temposunu sıralama turlarına taşıdı: başlangıçta gridde ikinci olmak için yeterince iyi olan bir turda üçüncü olacaktı. Ancak pist sınırlarını aştığı için turu silindiğinde umutlar kısa sürede tükendi.

Anlaşılabilir bir şekilde, Lando elemeden sonra oldukça moralsizdi – özellikle de sollamanın zor olduğu Imola’da grid pozisyonu çok önemli olduğu için – ama Lewis Amca onu teselli etmek için hazırdı:

Sosyal tepki mi? Bazıları için kalp kırıklığı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir