McLaren Racing ve Arrow Electronics, McLaren F1 ve Arrow McLaren SP takımlarıyla Ortaklığını uzattı.

0

McLaren Racing ve Arrow Electronics, McLaren F1 ve Arrow McLaren SP takımlarıyla uzun vadeli ortaklık yaparak ortaklığı pekiştirdiler.

Küresel teknoloji ve inovasyon şirketi McLaren Racing ve Arrow Electronics, bugün Arrow’un McLaren Formula 1 ve Arrow McLaren SP IndyCar takımlarıyla başarıya ulaşma yolunda McLaren’ı desteklemeye devam edeceğini görecek uzun vadeli bir ortaklık anlaşması ile duryurdu.

Arrow Electronics, Arrow McLaren SP’nin unvan sponsoru olarak devam ederken, McLaren F1 takımının ortağı olarak devam edecek.

2019’dan bu yana Arrow Electronics ve McLaren Racing arasındaki ortaklık, iki organizatonun teknoloji ve inovasyona olan ortak inancını, ilerlemeyi sağlamak ve takıma ve ilgili ağlarına hizmet ve çözümler getirmek için ortak bir taahhüdün merkezine koymalarını sağladı.

Bugünkü haber, Ağustos ayında McLaren Racing’in Arrow McLaren SP’nin çoğunluk hissesini satın aldığını duyurmasının ardından, Arrow Electronics markajı McLaren F1 yarış otomobilleri ve sürücüleri, Lando Norris ve Daniel Ricciardo ve Arrow McLaren SP yarış arabaları ve sürücüleri Pato O’Ward ve Felix Rosenqvist’te temsil etmeye devam edecek.

McLaren Racing CEO’su Zak Brown şunları söyledi:

“Arrow Electronics, Hem Formula 1 hem de IndyCar programlarımızda McLaren Racing’in değerli bir ortağıdır.”

Bu uzun vadeli ortaklık, 2019’un başından beri kurduğumuz güçlü ilişkinin ve ortaklığımızın üretkenliğinin büyük bir yansımasıdır diyen Brown devamında;

Arrow McLaren SP’ye yaptığımız son çoğunluk yatırımı ve Arrow’un 2015’ten bu yana takıma olan derin katılımıyla, ortak yolculuğumuzda ilerledikçe ve birlikte kazanma hırslarımızı paylaştıkça ortaklığımız daha da güçleniyor.” şeklinde yorumladı yapılan anlaşmayı.

Mike Long, Yönetim Kurulu Başkanı, Başkan ve CEO, Arrow Electronics şunları söyledi:

“Arrow Electronics, otomotiv ve ulaşım teknolojilerinde inovasyona kendini adamıştır. Mühendislerimiz yarış takımıyla yan yana çalışıyor ve takımlarımızın hem IndyCar hem de Formula 1’deki konumlarının gücüyle daha mutlu olamazdık.

Pist dışında ve pist içinde birlikte çok daha fazla galibiyet bekliyoruz.”

Sam Schmidt, Ortak, Arrow McLaren SP dedi ki:

“Tüm ekip Arrow Electronics ile devam eden yolculuğumuzu dört gözle bekliyor. Düzenli olarak galibiyetler ve şampiyonluklar için yarışma yolunda bir sonraki adımları attığımız için bu takımın önemli bir parçası olarak devam edecekleri için heyecanlıyım.

2015’ten beri arrow McLaren SP’nin bir parçası değil, aynı zamanda felçli insanların hayatlarını daha iyi hale getirmek için çabalarımızda etkili oldukları için kendi hayatımın da büyük bir parçası oldular.

Arrow, yarı otonom SAM Car programını ve diğer heyecan verici projeleri geliştirmede harika bir ortak olmuştur.

”Onların desteği olmasaydı şu anda olduğumuz yerde olamazdık.”

Sam Schmidt

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir