İspanya’da tekrar rayına oturmayı dört gözle bekliyorum.

0

“İspanya’da tekrar rayına oturmayı dört gözle bekliyorum. Imola ve Portimão’daki iki benzersiz devreye sahip olduktan sonra, gerçekten iyi bildiğim bir devrede bazı turlar atmak iyi olacak.

Tüm takımlar Barcelona’da çok fazla test yapıyor, bu yüzden sürücüler pist hakkında hemen hemen herşeyi biliyoruz. Devreye ve yüksek kavrama seviyelerine çok aşina olmak, arabayı gerçekten itebileceğim ve endişelenecek çok fazla başka faktöre sahip olmadığım anlamına gelmelidir.

Her yarış mesafesinde kendimi daha rahat hissediyorum, bu yüzden önümüzdeki birkaç yarışta neler yapabileceğimizi görmek için gerçekten heyecanlıyım.”

daniel ricciardo

Formula 1’in gladyatörleri, Portimão’da duking yaptıktan sadece birkaç gün sonra, bu hafta sonu İspanya Grand Prix’sinde bir kez daha savaşmaya hazırlanıyor.

Arena mı? Büyüleyici Circuit de Barcelona-Catalunya. Sık sık sezon öncesi kanıtlayan bir zemin, tanıdık bir F1 uğrak yeridir, ancak bu yıl sadece Bahreyn’de gerçekleşen sezon öncesi testlerle bulunuyor.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/f075cebe37e9ad95c397d29d06ece14f.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130