Bir hafta sonu daha, iyi puanlar almak için bir şans daha. Hadi yarışalım!

0

Seidl:”Portimão’daki zorlu bir Cumartesi gününden sonra harika bir toparlanmadan sonra, biraz daha sorunsuz bir hafta sonu geçirmeyi amaçlayan İspanya Grand Prix’sine giriyoruz.

Seidl:”Portimão’daki zorlu bir Cumartesi gününden sonra harika bir toparlanmadan sonra, biraz daha sorunsuz bir hafta sonu geçirmeyi amaçlayan İspanya Grand Prix’sine giriyoruz.

“Her zaman olduğu gibi, elemeler hafta sonunun önemli bir parçası, ancak özellikle sollamanın zor olabileceği Circuit de Barcelona-Catalunya’da.

Herhangi bir çift yarış lojistik zorluklarla birlikte gelir ve hem fabrikadaki hem de pistteki ekip, Portekiz’den bu kadar kısa bir süre sonra tekrar yarışmaya hazır olduğumuzdan emin olmak için mükemmel bir iş çıkardı.

Sezona güçlü bir başlangıç yaptık ama özellikle rekabetin ne kadar yakın olduğunu gördüğümüzde, uyum içinde olmamamız gerektiğini biliyoruz.

Lando sezona harika bir başlangıç yaptı ve formda kalmaya devam ederken, Daniel gerçekten arabaya olan güvenini göstermeye başladı ve geçen Pazar günkü mücadele, kaydettiği ilerlemeyi kanıtlayan noktalara geri döndü.

Tamamen rahat olduğunda neler yapabileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Andreas seıdl

“Bir hafta sonu daha, iyi puanlar almak için bir şans daha. Hadi yarışalım!”

Gerçek seri düzeni. Üç yarıştan sonra kimin nerede olduğu hakkında oldukça iyi bir fikrimiz var, ancak bu hafta sonundan sonra işler daha da netleşecek. Circuit de Barcelona-Catalunya’da yıllar boyunca hem yarıştan hem de testten elde edilen tüm mil ve veriler, devrenin yüksek ve yavaş hız kombinasyonu ve bu hafta sonu adil görünen hava durumuyla birleştiğinde, bu devre gerçek bir performans barometresi olacak.

Ancak, bu yıl pist ekiplerinin ve sürücülerin alıştıklarından biraz farklı olduğunu görecekler. Turn 10’da yapılan değişiklikler, 2004 yılında F1 devre gurusu Hermann Tilke tarafından sollama fırsatlarını artırmayı amaçlayan daha sıkı bir viraj olarak yeniden şekillendirilmeden önce orijinal düzenine benzer şekilde daha hafif bir kavisli sol el olarak geri döndüğünü gördü.

Değişiklikler ayrıca daha büyük bir çalıştırma alanı içerir ve bu nedenle köşenin güvenliğini artırır.

Hafta sonu için hava durumu tahmini

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir