“Daha çok şey olduğunu biliyoruz”

0

McLaren Formula 1 sürücüleri Lando Norris ve Daniel Ricciardo ile Racing, Andrea Stella’nın Rusya Grand Prix’si için antrenmandan sonrası değerlendirmeleri.

LANDO NORRIS, #4

FP11m35.959s (+1.532s) 24 tur8.
FP2 1m34.154s (+0.561s) 17 tur4.

“Bugün biraz inişli çıkışlıydı – P1’de oldukça mücadele ettik, ancak işleri geliştiren ikinci seans için araçta oldukça birkaç değişiklik yaptık.

Bu ilerleme, bu öğleden sonra arabaya biraz daha güven duymamı sağladı ve yarına girerken bize daha olumlu bir his verdi.

“Monza’dan gelen bazı güçlü yönlerimiz bu pistte o kadar açık değil ve burada o kadar güçlü olmadığımız daha fazla viraj türü var.

Ama yine de nispeten iyi hissettirebilir, sadece her zaman gerçek tur zamanına dönüşmez. Monza’daki kadar rekabetçi değiliz, ancak yine de iyi bir hissimiz var ve gerçekten yarıştığımız takımlara kıyasla hala rekabetçi olabiliriz.

Hava tahminiyle birlikte yarın için dikkate alınması gereken çok şey var, bu yüzden kendimizi yarına hazırlamak için bir gecede düşünecek çok şey var.”

Grand Prix pist sektörleri

DANIEL RICCIARDO, #3

 FP11m36.877s (+2.450s) 23 tur14.
 FP2 1m35.630s (+2.037s) 12 tur17.

“Bu sabah, rahat etmek için oldukça mücadele ettik ve çok fazla tempo yoktu. PU’nun FP2 ile değiştirilmesiyle bazı değişiklikler yaptık, ama sonra dışarı çıkmakta gecikme yaşadık, ve sonra sarılar, kırmızı bayraklar ve daha sonra etrafımızda yüksek yakıtla insanlar vardı.

Gerçekten biraz kayıp bir seanstı, bu yüzden bu gece ödevimiz var. Neyse ki, Lando FP2’de daha rahat ve hızlı görünüyordu, bu yüzden bundan ders almaya çalışacağız.

Bizim için en ilham verici gün değil, ancak yine de elemelerden önce geliştirmek için çalışabileceğimiz çok şey var.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Manuel Puccetti: “Türk sporcular, bizim ikinci ailemiz gibi oldular”

Paul Denning: “Toprak’ın gerçekten çok ama çok eşsiz bir sürüş stili var”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir