Bugünkü en önemli haber Lando’nun iyi olması

0

PORTIMAO, PORTUGAL - APRIL 30: Lando Norris

İlk olarak, Lando’nun hızlı bir şekilde araçtan inip çıktığını görmekten memnun oldum ve yarın yarışa hazır olduğunu duymak harika şeklinde duyurdu takım.

DANIEL RICCIARDO

“Aksi takdirde, bu gerçekten zor bir eleme seansıydı. Hava düzenli olarak değişiyordu, bu da koşulları değerlendirmeyi ve lastik seçimini doğru yapmayı zorlaştırdı, ancak bence harika bir iş yaptık.

Açıkçası McLaren ile en iyi başlangıcım olan P4’den gerçekten memnunum. Kim bilir yarın hava nasıl olacak ve ne mümkün, ama umarım iyi puanlar alıp belki podyuma çıkabiliriz.”

 FP3 2m00.456s (+3.532s)  13 tur13.
 S12m01.583s (Orta Seviye) 12.
 S21m57.127s (Orta Seviye) dokuzuncu
 S32m00.864s (Orta Seviye) 4.

LANDO NORRIS, #4

“Her şeyden önce, iyi gidiyorum, ama daha iyi oldum! Sanırım biraz morardım. Açıkçası, oldukça büyük bir etki yarattı ve sanırım vücudum biraz savruldu ama iyiyim.

Yarın yarışmaya hazırım ve şimdiden piste çıkmak istiyorum çünkü istediğim gibi bitmedi.

LANDO NORRIS
 FP3 1m58.509s (+1.585s) 11 tur4.
 S11m58.301s (Orta Seviye) birinci
 S21m56.025s (Orta Seviye) birinci
 S3Zaman ayarlı değil onuncu

“Her şey son derece iyi gidiyordu. Q1’deki ilk turdan bu yana, işler mükemmel gidiyordu ve araç bağlı hissediyordu. Araba konusunda kendime güvenim geldi. Q3’te dışarı çıkmak zor oldu, çünkü, dış turda bile, ne kadar ıslak olduğunu söylüyordum çünkü biraz suda kızak yapıyordum.

Sadece içinde olmak zor bir durumdu. Ne kadar zorlamak istiyorsun? Ne kadarını yapmıyorsun? Bence, o noktada hava durumu için biraz fazla zorlamanın ve Eau Rouge’un ortasında biraz suda kızak yapmanın bir kombinasyonu belli ki çok iyi sonuçlanmamış.

“Kötü hissediyorum çünkü işler çok iyi gidiyordu. Pole pozisyonu için savaşabilirdim ama artık takıma yapacak çok iş verdim.

Yarın nereden başlayacağımızı göreceğiz ve mümkün olduğunca çok puan almaya çalışacağız. Son olarak, bugün yardımları ve sıkı çalışmaları için tüm mareşallere ve sağlık personeline büyük bir teşekkür.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Manuel Puccetti: “Türk sporcular, bizim ikinci ailemiz gibi oldular”

Paul Denning: “Toprak’ın gerçekten çok ama çok eşsiz bir sürüş stili var”

DTM Hakkında Bilmen Gereken 10 Şey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir