Sebastian’ın hızlanmasında da etkili oldu.

0

Otmar, “En büyük pişmanlığım, kışın olması gerektiği kadar güvenilir olmamamızdır” diyor. “Seb gününün önemli bir miktarına ve koşmanın yarısına mal oldu.

Altı günden üçe indirilen testlerin azaltılması, Sebastian’ın hızlanmasında da etkili oldu.

Otmar, “En büyük pişmanlığım, kışın olması gerektiği kadar güvenilir olmamamızdır” diyor. “Seb gününün önemli bir miktarına ve koşmanın yarısına mal oldu.

“Daha fazla testimiz olsaydı, öğrenme eğrisinde farklı bir yerde olacağını düşünüyorum.”

Yolda alınan sonuçlar çok önemli olmaya devam ederken, Sebastian’ın dört kez Dünya Şampiyonu olarak uzmanlığı, uzun vadeli başarının temellerini atmaya çalışan ekip için büyük önem taşıyor.

Sebastian, Imola’da her iki sürücünün de olumlu izlenimler bildirdiği AMR21 için yükseltmeleri değerlendirmek için Lance ile birlikte çalıştı ve bu tür bir içgörü, gelişim devam ederken gelecek yarışlarda değerli olacak.

Otmar, “Seb’in beklentileri çok yüksek” diye ekliyor. “İyileşmek ve öğrenme eğrisini yükseltmek için yorulmadan çalışacak, ama kendini yenmiyor.

“Biraz hayal kırıklığına uğrayacak ve hızlı bir şekilde hızlanmaya daha da kararlı olacak.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/faa763e7d4e45f79cc368218155579b3.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130