Yürek burkan Pazar

0

Formula 1 takımı resmi sayfasında bu başlıkla haber yayınlandı. Takım gerçekten yürek burkan bu durumu resmi sitelerinde şu cümlelerle anlatmaya çalıştılar. Çok güzel bir hikaye olurdu.

Formula 1 takımı resmi sayfasında bu başlıkla haber yayınlandı. Takım gerçekten yürek burkan bu durumu resmi sitelerinde şu cümlelerle anlatmaya çalıştılar. Çok güzel bir hikaye olurdu. Eğer bıraktığımız yerden devam edecek bir durum olsaydı, Emilia Romagna Grand Prix’si olacaktı. 2020 sezonunun son puanları Imola’daydı ve uzun zamandır 2021’deki ilk puanlarımızın aynı mekanda geleceğini düşünüyorduk (neyse ki sezonda geçen yıla göre çok daha erken).

Islak ama kuruyan bir pistte başlayan ve yer yer çiseleyen kimi Räikkönen ve Antonio Giovinazzi’nin günün büyük bir bölümünde veya yaklaşık ilk onda yarıştığını gören kaotik bir yarış, bir fırsat gününde mevcut kampanyamız için takımımızı tahtadan almaya kararlıydı. Tehlikeli koşullarda iyi bir başlangıç yapan sprey, görünürlüğü sıfıra indirerek, her iki sürücü de P13 ve P14’te yarıştı ve kaybedecek çok şeyin olduğu açılış aşamalarında temiz tuttu.

Bottas ve Russell arasındaki korkunç bir şant kırmızı bayrak çıkardı, ardından Kimi ve Antonio P8 ve P11’de yeniden başladı. Finn sonunda P9’a yerleşti, ancak yarışın son 12 turunda Esteban Ocon, Fernando Alonso ve Sergio Perez tarafından yapılan bir tren tarafından büyük baskı altında kaldı: damalı bayrağa kadar onları uzak tutmak için tüm deneyimlerini çağırmak zorunda kaldı. Olası bir çift puanlı finiş ne yazık ki Antonio’nun arabasında takım arkadaşıyla çizgi astern koşarken teknik bir sorun tarafından geçersiz kılındı. Ortaya çıkan pit stop onu 14’e yerleştirdi.th Damalı bayrakta, puanlarda son iki sıra için mücadelede hak ettiği şekilde iki arabaya sahip olmamızı çaldı.

Ve sonra, yarıştan saatler sonra, beklemediğimiz soğuk duş geldi, Kimi 30 saniyelik bir penaltı verdi ve bu iki puan için çok mücadele ettik. Bir hafta sonunun çabaları gitti, sunabildiğimiz performansı yansıtmak zorunda kaldık. Tahmin edildiği gibi, alanın bu kısmındaki marjlar küçüktür – bugünkü sonuç acıtır, ancak bizi bu şekilde yolda savaştığımızı görmek, sonraki yarışlarda beklenen bazı lezzetli karşılaşmalara neden olur…


Bugünkü karar takımı şaşkına çevirdi. Zaten orijinal bir dezavantaj yaşadıktan sonra, Kimi’nin Güvenlik Arabası altında iki yer kaybetmesiyle, orijinal hataya uygun olmayan orantısız bir cezaya çarptırıldık, güvenlik arabasının arkasında sollayarak diğer rakipleri tehlikeye atmamak nedeniyle maruz kaldık. Bu, kahyaların kendilerini uzlaştırmak için mücadele ettikleri, içinde çelişkiler gördükleri bir penaltıydı. Sportif açıdan çok mantıklı olmayan bir şey. Yine de bunu çeneden alıyoruz. Büyümek için kullanacağız ve daha güçlü döneceğiz. Takımlar böyle yapar.Notice: Undefined offset: 5 in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/blockspare/inc/latest-post-block/posts-list/index.php on line 353

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir